קפוץ לתוכן

האמת יוצאת לאור

64 תגובות לנושא זה

#51 xYanivDx

מנכ"ל בדימוס

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,594 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:34 PM

הצג הודעהmarcaman, ב 24/10/10, בשעה 21:23, אמר/ה:

~עם אני יענה לך אפשר לנעול?~

אז בפעם המליון לא שונאים אותו מקנא! אני לא מבין למה את חושב שעם אתה שונא מישהו זה מקינא?

דוגמא קיצונית: מישהו חס וחלילה רצח מישהו מהמשפחה שלך ויצא זכאי למרות שהוא עשה את זה (לא מצאו הוכחות או משהו..)

ואתה כועס ומקלל ונגיד שאתה מעלה כתבות ואומר לכולם לישנוא אותו ולהגיד שהוא רוצח...

אז אתה מקנא בו? (יכול להיות שהדוגמא שלי קיצונית אבל מתישהו צריך להיות קיצונים...)

ומה הקשר לא מכיר?! אני יכול לתת לך מליון אנשים שנותנים ביקורת על אנשים מסוימים דוגמא: אהוד אולמרט (ראש ממשלה לשעבר)

אני בטוח שהרבה אנשים כתבו על השחיטיות שלו ועל הדברים שהוא עשה (למרות שאין הוכחה)..

אז הנושא הוא שגם אתה וגם אני יכולים לתת ביקורת על מישהו למרות שאנחנו לא מכירים אותו,יכולים לתת ביקורת לפי מה שרואים..

(כמו שגם בפורום הזה אנחנו לא מכירים אחד את השני אלה רק דרך כתיבה ודיבור ועדיין נותנים אחד לשני ביקורת אישית..)

אז מה שיש לי להגיד הוא: בבקשה לא להכללי סתם ולהגיד "אנשים שונאים אותו מקנאה" לרוב יש סיבה....

~אין לי מושג למה את מנסה להעביר את המסר הזה,כי אני חושב שחברי הקהילה מבינים את כוונתך ואתה סתם מסתבך פה בנושא מיותר..~

בקשר להצלחה: נו דיי אתה צוחק? אמרתי לך כבר תלוי מזה הצלחה מבחינתך: כסף? פרסום? בנות? כל הדברים הטובים האלה

לא נמשכים הרבה זמן אבל עם אתה חושב שהוא עשה "צעד גדול לעולם" אז תהנה עם צורת החשיבה הזאת.

לי אישית לא אכפת עם הוא : היה האיש הכי עשיר בעולם,יתחתן עם אמא שלו או שיעשה סרט פורנו עם ליידי גאגא...

זה פשוט לא מעניין אותי הוא לא מישהו שאני חושב עליו או בסדר העדפיות שלי.. סתם עוד בלופ (לדעתי)

ועכשיו תגיד "אתה מקנא אתה מקנא" אוקי צודק אני מקנא! אני מקנא! ברור שאני מקנא.. זהו שמח? ..

*חח מצטער גם לי יש גבול ואני גם שונא לחזור על אותו דבר או להתווכח עם מישהו כל הזמן על אותו דבר..*

בקיצור תפתחו דיון וזהו! פה אפשר לנעול זה סתם גורר ספאם....

אתה לא מתווכח!! מתי תקלוט??

אתה דופק את הראש בקיר!!

אמרתי שאנשים מבססים את השינאה שלהם על דברים טובים (כמו כסף, פרסום, יופי וכו') ולא מכירים בכלל...
הדוגמא שלך היא רוצח! תקרא תגובות שלי כאן ותבין.. אמרתי הוא לא עשה שום דבר רע לאף אחד! סתם שונאים אותו!!! שינאת חינם...!!

עכשיו בטח יקפוץ לי איזה קפיץ ויגיד לי שזה לא חינם, אלא הוא אנטישמי...
גם שהוא אנטישמי זה לא סיבה לשנוא...!

שתבינו.. אנחנו שונאים ושונאים ושונאים ובסוף מתפלאים למה העולם שונא את היהודים...!

לכל מי שצריך אותי.. זה שפרשתי לא אומר שאני לא קיים!
שלחו ה.פ. ותקבלו יחס חם בפחות מ-24 שעות (בהתחייבות)

#52 idan921824

מנהל קטגוריה לשעבר וחבר בצוות פרוייקטים

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 923 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:36 PM

זה רק אני או שזה לא ניגמר חח :P
בבקשה תורידו את הקובץ הזה:(לחץ כאן להוריד) כדי שאני יוכל לעלות יותר מהר בישבילכם. תודה רבה לכל העוזרים :) :) :)

קרדיט על החתימה הנדירה ל meir

#53 omesi20

משתמש מתקדם

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,701 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:36 PM

נפתח דיון על ג'סטין ביבר, מרוצים???
תמשיכו שמה!
מנהל 16 פורומים לשעבר - תנו כבוד xD!

#54 idan921824

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 923 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:38 PM

דניאל ניראה לי שכולם כבר כתבו פה מה שהם רוצים אז אין טעם לפתוח לזה עוד אשכול
בבקשה תורידו את הקובץ הזה:(לחץ כאן להוריד) כדי שאני יוכל לעלות יותר מהר בישבילכם. תודה רבה לכל העוזרים :) :) :)

#55 omesi20

משתמש מתקדם

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,701 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:39 PM

הצג הודעהidan921824, ב 24/10/10, בשעה 21:38, אמר/ה:

דניאל ניראה לי שכולם כבר כתבו פה מה שהם רוצים אז אין טעם לפתוח לזה עוד אשכול

אל תדאג, מקסימום לא פתחתי אשכול כזה לחינם, תמיד תהיה את האחת הזאת שתגיד "אני חולה עליו! הוא זמר מהמם וחתיך!!!!!!!! נשיקות" XD חחחח...

#56 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:39 PM

הצג הודעהxYanivDx, ב 24/10/10, בשעה 21:34, אמר/ה:

אתה לא מתווכח!! מתי תקלוט??

אתה דופק את הראש בקיר!!

אמרתי שאנשים מבססים את השינאה שלהם על דברים טובים (כמו כסף, פרסום, יופי וכו') ולא מכירים בכלל...
הדוגמא שלך היא רוצח! תקרא תגובות שלי כאן ותבין.. אמרתי הוא לא עשה שום דבר רע לאף אחד! סתם שונאים אותו!!! שינאת חינם...!!

עכשיו בטח יקפוץ לי איזה קפיץ ויגיד לי שזה לא חינם, אלא הוא אנטישמי...
גם שהוא אנטישמי זה לא סיבה לשנוא...!

שתבינו.. אנחנו שונאים ושונאים ושונאים ובסוף מתפלאים למה העולם שונא את היהודים...!

לא שונאים שנאת חינם פשוט לא מבינים על מה כל ההתלהבות כאשר הוא ניראה ושר כמו ילדה.

הצג הודעהomesi20, ב 24/10/10, בשעה 21:36, אמר/ה:

נפתח דיון על ג'סטין ביבר, מרוצים???
תמשיכו שמה!

מה מפריע לך שיש פה דיון?! הדיון הוא על נושא האשכול (ג'סטין ביבר) והדיון מתאים לפה.
כל עוד הדיון לא נגרר לקללות והעלבות שימשיכו, זכותם.

תמונה מפורסמת

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

תמונה מפורסמת

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#57 omesi20

משתמש מתקדם

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,701 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:40 PM

הצג הודעהבגט בפיתה, ב 24/10/10, בשעה 21:39, אמר/ה:

מה מפריע לך שיש פה דיון?! הדיון הוא על נושא האשכול (ג'סטין ביבר) והדיון מתאים לפה.
כל עוד הדיון לא נגרר לקללות והעלבות שימשיכו, זכותם.

אחי, פותח האשכול התכוון (ואני יודע לפי התגובות שלו) לפרסם סרטון מצחיק, אני ראיתי בתגובות שהוא לא רצה לפתוח פה דיון.

#58 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:43 PM

הצג הודעהomesi20, ב 24/10/10, בשעה 21:40, אמר/ה:

אחי, פותח האשכול התכוון (ואני יודע לפי התגובות שלו) לפרסם סרטון מצחיק, אני ראיתי בתגובות שהוא לא רצה לפתוח פה דיון.

הוא פרסם סרטון על ג'סטין ביבר אין שום דבר רע שזה גולש לדיון על ג'סטין ביבר כל אשכול מעודד דיונים וריבוי דעות זה שאתה עושה תיוג "סרטון" זה לא אומר שהתגובות המקובלות יהיו רק "מגניב", "מצחיק" וכו' אלא גם מקובל שיתפתח דיון על נושא הסרטון, האנשים שנמצאים בסרטון וכדומה כל עוד יש לזה קשר כלשהוא לסרטון.
כל עוד פותח האשכול לא ביקש במפורש לנעול את האשכול והאשכול לא נגרר לקללות וכדומה אין שום סיבה לנעול את האשכול.

תמונה מפורסמת

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

תמונה מפורסמת

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#59 idan921824

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 923 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:45 PM

בדיוק ודניאל נראה לי יש לך בעיה אתה כל הזמן מחפש לנעול

#60 xYanivDx

מנכ"ל בדימוס

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,594 הודעות

תאריך פרסום 24 אוקטובר 2010 - 09:58 PM

הצג הודעהבגט בפיתה, ב 24/10/10, בשעה 21:39, אמר/ה:

לא שונאים שנאת חינם פשוט לא מבינים על מה כל ההתלהבות כאשר הוא ניראה ושר כמו ילדה.

הרשה לי לחלוק עליך ידידי...

רק תגיד את המילה ואני מביא לך 20 קבוצות בפייסבוק שרושמים ששונאים אותו... אנשים שפותחים משתמשים כמו "גם.אני.שונא.את.ג'סטין.בייבר.ההומו" ודברים כאלה..

אנשים שפשוט "לא מבינים" את הילדון לא יעשו סרטון שהוא חיזר ולא ירדו לרמות כאלו נמוכות...

ואחד אחד שחולקים על דעתי באשכול הזה אמרו ששונאים אותו.

לכל מי שצריך אותי.. זה שפרשתי לא אומר שאני לא קיים!
שלחו ה.פ. ותקבלו יחס חם בפחות מ-24 שעות (בהתחייבות)