קפוץ לתוכן

סרט אימה ישראלי!

7 תגובות לנושא זה

#1 neho

מנכ"ל בדימוס והווינר הראשון

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 810 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 02:09 AM

מאמר זה פורסם בלעדית לפורום NWO ע"י סניה, אפשר להכנס לבלוג שלו פה:
http://israblog.nana...asp?blog=167524
נ.ב. פגשתי אותו והוא אחלה בן אדם D:

אין להעתיקו ללא אישור מסניה!

בארץ לא מצלמים מספיק סרטי אימה? הנה אחד שאולי ישנה את זה מתישהו.

תמונה מפורסמת

לא מזמן הקמתי פרוייקט חדש שנקרא שחיטת התסריטים. הפרוייקט קם בבלוג שלי על מנת שאנשים שכותבים עלילות לסרטים, יוכלו לקבל ביקורת טובה על איכות התסריט שלהם. מאחר ובבלוג שלי יש לא מעט קוראים שמבינים בקולנוע, הפרוייק התחיל ברגל ימין (תוכלו לראות את התגובות בקישור בסוף).
זאת היתה העלילה הראשונה שפרסמתי בבלוג.

תמונה מפורסמת

תקציר
לפני כמה שנים בחדרה, ביצעו נערים מתבגרים סיאנס שבו הם העלו ישות מאוד חזקה וכועסת. לאחר הסיאנס, כל הנוכחים בו החלו למות יחד עם חלק מבני המשפחה שלהם. את הסיפור הזה מכיר כמעט כל מי שמתעסק במאגיה בארץ. ילדים רבים בימינו מתעסקים ומתעניינים במאגיה, וכמעט כל בן נוער ניסה לבצע סיאנס לפחות פעם אחת בחייו. הנושא הזה מפחיד אנשים רבים, מפני שהוא מסתורי ולא נודע. כמו שיש אנרגיות חיוביות יש גם שליליות. כמו שיש רוחות טובות, יש גם רעות. אם אתה מעלה משהו בסיאנס, רצוי שתדע מה זה. כמה אנשים, גילו את זה בדרך הקשה.

סינופסיס

שימי, ילד בכיתה יא, אאוטסיידר ולא מקובל. לשימי יש ילדות קשה. הוא גדל רק עם אמא ואחותו הקטנה. הוא מעולם לא היה מקובל ולא היו לו הרבה חברים. יום אחד שימי מגלה שכמה ילדים לא מקובלים מהכיתה שלו מתעסקים במאגיה ומתעניין במה שהם עושים.
בחבורת הילדים שמתעסקים במאגיה, נמצאת ילדה בשם סיגל, ששימי דלוק עליה. שימי מבקש מהילדים להכניס אותו לחבורה שלהם, מפני שהוא רוצה שיהיו לו חברים, וכדי להתקרב לסיגל. הילדים לא רוצים לצרף את שימי לחבורה ומשאירים אותו מחוץ לעניינים.
שימי לא מוותר ומחליט ללמוד מאגיה אצל אחד הגורואים של האזור, כדי להרשים את כולם.
שימי מוצא אותו, והגורו תחילה מסרב ללמד את שימי, אך כאשר רואה את הנכונות שלו הוא מסכים. הוא מלמד את שימי על אנרגיות ועל איך שעולם המאגיה בנוי. שימי מתחיל להגיע לתוצאות במהירות והגורו אומר לשימי שיש לו כישרון מדהים לדברים האלה. דבר אחד הגורו אסר עליו לעשות, וזה סיאנס. הגורו מזהיר את שימי שכוחו רב מדי מכדי שיעשה סיאנס לפני שהוא מבין איך לעשות אותם.

הילדים האחרים מהכיתה של שימי מגלים על הידע של שימי במאגיה וולא אוהבים את התחרות החדשה שנוצרה להם. הם מחליטים לשחק בו קצת ולשכנע אותו לעשות סיאנס, כדי לצחוק עליו ולהפחיד אותו.
שימי, שלא יודע שהסיאנס זה תרגיל, מבצע אותו כהלכה, אך הסיאנס משתבש ומשהו רע ועוצמתי נכנס להחדר ומפחיד את כולם, כך שאחת הילדות מקבלת התקף לב ומובאת לבית החולים.
לאחר הסיאנס, בשימי חל שינוי משמעותי.
העין השלישית של שימי נפתחת והוא מתחיל לראות סביבו הילות, ישויות אנרגטיות ואפילו רוחות. שימי מגלה שיש לו יכולת ההשפעה על אנשים ודברים מסביב – כולל מכשירים אלקטרוניים או מצבי רוח של אנשים. שימי מתלהב מזה.

זמן קצר לאחר הסיאנס, כל הילדים שהיו שותפים בו מתחילים למות בדרכים נוראיות, בדיוק לפי הסדר שבו הם ישבו במהלך הסיאנס. האחרונה בהם צריכה להיות סיגל. לא רק הם מתים, אלא גם בני משפחתם שנמצאים איתם באותו הבית. אחד מהם, שורף את הדירה עם אמא שלו בפנים, קורע לעצמו את העור מהפנים וקופץ מהחלון.
ברגע ששימי מבין שהישות הולכת להרוג את סיגל, הוא מתערב ברגע האחרון ומציל אותה.
בדרך הביתה מסיגל, שימי הולך הולך ברחוב וכמעט נדרס. מה שמציל אותו זה כלב רוטווילר שמושך אותו אחורה בחולצה. שימי מתכופף כדי ללטף את הכלב חסר הבעלים, והכלב בתגובה אומר לו בשפת אדם: "שלא תעיז להרוס את הגוף הזה, אחרת אמא שלך ואחותך הקטנה ילכו ישר לגהנום!"

שימי מבוהל ורץ אל הגורו כדי לבקש ממנו עזרה. הגורו מנסה להבין מה רודף את שימי אך הדבר היחיד שהוא מצליח לגלות הוא שזאת ישות מאוד חזקה ושאין לו דרך להתמודד איתה בעצמו – לכן בנתיים שימי צריך לשמור על פרופיל נמון ולא לעשות שום דבר, עד שהגורו יקרא לחבריו וביחד יוכלו לגרש את הישות.

סיגל מתקשרת אל שימי ואומרת לו שהיא מצאה באינטרנט מידע על סיאנסים ועל גרוש רוחות. שימי מגיע אליה הביתה וכאשר הוא עובר יחד עם סיגל על החומר, הוא מגלה תמונות של אנשים שהתעסקו בסיאנסים ומאגיה שחורה בעבר. בתמונות, הוא מגלה את הגורו שלו, שעל פי הדיווחים מת לפני כ-200 שנה. הגורו היה רב בכיר שניסה להקים דת חדשה המתבססת על מאגיה וכוחות אנרגטיים שבאמצעותם הוא תכנן לשלוט על העולם. הרב מת כאשר לא יכל להשתלט על הישויות שזימן בעזרת סיאנסים, איתן רצה להרוג מנהיגים של מדינות.

שימי פונה לרב הראשי של ישראל ומספר לו את הסיפור. הרב נלחץ למשמע הסיפור ומזמן כמה מהרבנים הבכירים האחרים. מסתבר, שהגורו השתמש בגופו וכישרונו של שימי כדי לזמן את הישות הזאת. שימי הוא לא היחיד שהגורו תיחמן כך. הגורו אוסף צבא של אנשים חזקים ונאמנים לו, כדי שעם הזמן הוא יוכל להקים את הדת מחדש, אליה הוא ימשוך אנשים בזכות התוצאות המהירות שהמאגיה מביאה.
יחד עם שימי וכמה מתלמידיו, נוסע הרב לנסות ולעצור את הגורו ואת תומכיו, אשר כבר מחכים להם.

למי שרוצה לשמוע מידע נוסף על הפרוייקט, יכול להכנס לבלוג (יש שם גם ניתוח שלי על הטעויות של התסריט):
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?...ogcode=11643199

מוכרח לציין שמתוך 8 סינופסיסים שכתבתי (מתוכם 2 עוד לא עד הסוף), זה האחד שאני הכי פחות אוהב. אבל ניחא, הציונים היו פחות גרועים ממה שציפיתי.
© כל הזכויות לתוכן עמוד זה שמורות לסניה ו
מצפה מארטיום להחזרת החתימה שלי D:

קרדיט לארטיום הרוסי המוכשר :]

פריצה של ארטיום:
נהורי: 1 - ערבים: 0

פרשתי 19.8.2010

#2 e_k2010

משתמש כבוד ובעלים לשעבר

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,120 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 05:19 AM

אם זה פורסם בלעדית לפורום שלנו אז א.תכתןוב בכותרת שזה בלעדי
ב.אני מעביר לפורום סיקורי סרטים
מי שרוצה לעשות קצת כסף מלחיצת פרסומות מהאימייל
הירשמו לאתר הזה:
http://www.purecash.co.il/index.aspx?ref=22231
[size="3"][b][color="#0000FF"]תאשרו את החשבון שלכם באימייל וזה יתחיל לשלוח לכם אימיילים עם פרסומות
וגם על כל אדם שתפנו עם הכתובת שלכם תקבלו שקל ,כמו שאני מרוויח על הפניה שלכם

#3 neho

מנכ"ל בדימוס והווינר הראשון

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 810 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 11:20 AM

זה כבר בסיקורי סרטים
מצפה מארטיום להחזרת החתימה שלי D:

קרדיט לארטיום הרוסי המוכשר :]

פריצה של ארטיום:
נהורי: 1 - ערבים: 0

פרשתי 19.8.2010

#4 e_k2010

משתמש כבוד ובעלים לשעבר

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,120 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 11:21 AM

חחח זה כי אני העברתי את זה
מי שרוצה לעשות קצת כסף מלחיצת פרסומות מהאימייל
הירשמו לאתר הזה:
http://www.purecash.co.il/index.aspx?ref=22231
[size="3"][b][color="#0000FF"]תאשרו את החשבון שלכם באימייל וזה יתחיל לשלוח לכם אימיילים עם פרסומות
וגם על כל אדם שתפנו עם הכתובת שלכם תקבלו שקל ,כמו שאני מרוויח על הפניה שלכם

#5 SuperDuper

אחראי פרוייקט 2011

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,693 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 03:45 PM

נחמד....
תודה :rolleyes:

http://mofnim.co.cc/ref.php?id=6

ללחוץ זה ממש עוזר בבקשה!

#6 סייפן

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 24 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 07:02 PM

תודה!

#7 swat

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 54 הודעות

תאריך פרסום 27 אוגוסט 2010 - 08:03 PM

תודה

#8 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 27 אוגוסט 2010 - 08:15 PM

תודה אחי????ראית ממתי זה מלפני חצי שנה איזה הקפצה!!

פעם הבא אזהרה!

:D
יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

קרדיט לחתימה הענקית הזאתי ל SHAI UZUMAK!!

תמונה מפורסמת

People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not."-Dexter Morgan"