קפוץ לתוכן

דרושים לפורום| אתם דרושים לצוות הפורום - כנסו לפרטים נוספים

8 תגובות לנושא זה

#1 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 13 נובמבר 2009 - 02:22 PM

לצוות האתר ולקהילת הפורומים שלנו דרושים צוות מפרסמים.
הצוות יהיה עד 5 אנשים.

דרישות הצוות:
5 אנשים שתפקידם יהיה לפרסם את הפורום בקהילות שונות, רשתות ובכל דרך שעולה על דעתכם וחוקית כמובן.
הפרסום כולל:
-הבאת משתמשים חדשים שירשמו וכמובן שיהיו פעילים.
-הקמה ותכנון של תחרויות נושאות פרסים אשר יגרמו למשתמשים קיימים להיות יותר פעילים.
(תחרויות שקשורות לפורומים שונים, ותחרויות שיתגמלו על הבאת משתמשים חדשים שנרשמים).
-פרסום תכנים מקוריים או הבאת משתמשים שיגרמו לתוכן מקורי (פרסום מדריכים, תמיכה ... )
-...

התפקיד יתגמל את צוות הפרסום שכולל 5 אנשים, בפרסים תקופתיים (תלוי בכמות הפעילות שיגרמו - עדיפות לחודשי)
אשר יבחרו או בתשלומים של כסף מזומן בהעברה בנקאית/PP/AP לפי העדפה אישית של אנשי הצוות.

אנשי הצוות יתוגמלו כל אחד באופן אישית ועל כל פעילות נוספת שיגרמו - הכוונה שאין תגמול קבוע אלא ככל שיקחו את התפקיד ברצינות
כך הם יקבלו יותר כסף/פרסים שווים.

... = נשמח לקבל עוד הצעות לגבי דרכי פרסום.

בעל הפורום No Way Out - מהפורום הזה אין דרך יציאה!

פריצה של נהורי וארטיום:
אוהבים אותך מנהל שמן/רזה שלנו :)

------

קיצור כתובות אינטרנט בחינם

חם ברשת - כל הקישורים החמים ברשת

#2 Alon

משתמש רשום

• רשומים
  • דרגות
  • 37 הודעות

תאריך פרסום 20 נובמבר 2009 - 10:04 PM

היי,שמי אלון בכור ואני מעוניין לקחת חלק בפרויקט קידום הפורום.
אני טיפוס יוזם,אחראי ובוגר שדוגל בפיתוח רמת הפורום-הן מרמת הקהילה והן מרמת התוכן המוצג בפורום.
אני מבטיח שאם אהיה בצוות אתה תראה תוצאות מוכחות-תשלום יינתן רק לאחר שבעל האתר יהיה מרוצה מן העבודה.
אני חושב שלפורום הזה יש פונטציאל משום שהוא ייחודי מבחינת עיצוב ותיכנות,מה שחסר זה בניית קהילה בסיסית ויציבה שתזרים בהמשך עוד ועוד משתמשים לפורום.
כמו כן,אני מבטיח שאיזום פרויקטים מסודרים ומרהיבים שיקדמו את הפורום באופן משמעותי.
אני מאמין בגידול קהילה בהתמדה,כלומר אין צורך בגידול מהיר ביותר על ההתחלה אלא צריך לבנות בסיס מסודר לאתר שייתן דחיפה עתידית וממושכת לאתר.
כמובן,שאסור לעסוק בדיבורים אלא לדבר במעשים.אשמח אם לרשותי יעמדו חבר'ה רציניים שיעזרו במלאכת בניית הקהילה.
ועוד דבר,שאני מתכוון לרעיונות ייחודים זה לא לילה לבן שנחשב כבר למשהו פאסה ונדוש שנמצא בכול קהילת פורומים ישראלית מידי חודש,אני מתכוון לרעיונות שעוד לא נראו ברשת שיתוכננו בדיקדוק רב.
יש לציין,כי היבט רצינות צוות ההנהלה זה גורם שמשפיע על בניית הקהילה-ככול שהצוות יהיה יותר רציני ונרחב כך הקהילה תהיה איכותית וכמותית יותר אז זו נקודה למחשבה לבעל האתר שהוא צריך לפעול על פיה ע"מ לשמור על ההתרשמות המרשימה של הגולש הבנאלי בפורום.

שבת שלום.

#3 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 20 נובמבר 2009 - 11:05 PM

קודם כל טוב לדעת שאתה שאתה רציני ואת דרכי החשיבה שלך...
וכפי שגם אתה חושב שיש פוטנציאל, אני וארטיום בטוחים שיש לפורום פטונציאל אדיר!
ולא סתם תקופה אני ישבנו ושקדנו על פיתוח פורום שיהיה יחודי, יפה, מושך ונוח לכולם - אחרת לא היינו משקיעים זמן וכסף ובעיקר הרבה "עצבים" וסבלנות כדי שלא נהיה כמו אותם פורומים שנפתחים ונסגרים כל שני וחמישי.
עכשיו אנחנו בחלק של פיתוח הפורום מבחינת צוות וקהילה רצינית אשר תתרום רבות לבסיס כמו שציינת ואשר תתמוך לגבי ההמשך.

בכל מה שקשור לתמיכה והצוות - כרגע אנחנו בקשר עם עוד 3 אנשים ובתהליכים מתקדמים להצטרפותם לצוות, בינתיים אתה הראשון שנכנס לתפקיד באופן רשמי.
תשוב לדעת שבכל דבר, עזרה או תמיכה אפשר ורצוי לפנות אלי או לארטיום (בגט בפיתה) ואנחנו נעזור ככל האפשר ונקשר במידת הצורך לכל הגורמים הרצויים וניתן תמיכה אישית וגם כספית בכל מה שקשור לקידום הפורום.

בכל מקרה זו תקופה חשובה לפורם וגם לנו, וחשוב לנו מאוד שיהיה צוות טוב אשר יעזור לנו להקים מההתחלה ולתת נקודה טובה להמשך פעילות המשתמשים הקיימים וכמובן לכל המשתמשים החדשים שיבואו בהמוניהם!!!

יש לנו תקציב גדול ואנחנו לא קמצנים, ואני מוכן להשקיע כסף בכל הצוות שיעמוד איתי וכמבון שהכל לטובת הקהילה שלנו -כדי שבסופו של דבר כולם יהנו וירוויחו קהילה טובה.

לסיכום:
כל המטרה של הפרוייקט החדש היא להביא את הפורום לנקודת פתיחה מצויינת לקהילת הגולשים ולכמובן לתכנים איכותיים בכל תחום אפשרי.
אז ברוך הבא לקהילת הפורומים שלנו, וגם לצוות הפרסום.

פריצה של נהורי וארטיום:

------

#4 Alon

משתמש רשום

• רשומים
  • דרגות
  • 37 הודעות

תאריך פרסום 20 נובמבר 2009 - 11:13 PM

תודה רבה לך.
אני כבר עכשיו,מביא תוכן איכותי לפורום שנכתב בעיקר על ידי.
במוצ"ש אתחיל במלאכה של הבאת קהילה איכותית.
ד.א אתה יכול להביא את המסן שלך אולי ?
כדי שיהיה לי עם מי לתקשר מההנהלה הגבוהה.

#5 modiano

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 1 הודעות

תאריך פרסום 21 נובמבר 2009 - 02:05 PM

שלום שושו,

ברצוני להיכנס ולהתקבל להיות בצוות הפירסום באתר.

אנא צור עימי קשר.

תודה חן.

#6 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 21 נובמבר 2009 - 02:34 PM

אחרי שדיברנו החלטתי להכניס אותך לצוות הפרוייקטים, חשבו לציין שאתה נראה לי רציני בעניין ויכול לעזור רבות בקידום הפורום שלנו ויצירת פעילויות, אתגרים ותחרויות שונות.

ססטוס הצוות:
כרגע הצוות מונה 2 אנשים: alon ו- modiano

כמעט סגור שעומר ייכנס לצוות, ואנחנו נמצאים בקשר עם עוד 3 אנשים לגבי ההצטרפות.

פריצה של נהורי וארטיום:

------

#7 מומחה לווינר

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 23 הודעות

תאריך פרסום 23 נובמבר 2009 - 10:55 PM

בהצלחה לכל בעלי התפקידים שנבחרו

#8 neho

מנכ"ל בדימוס והווינר הראשון

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 810 הודעות

תאריך פרסום 01 דצמבר 2009 - 09:44 AM

אשמח להצטרף לצוות (אם עדיין יש מקום), אני ממש מעוניין להצטרף לצוות, יש לי הרבה רעיונות לפורום ואני מאמין שאני יכול רק להוסיף לו. למרות שאני משתמש ממש חדש, אני מוכן להתחיל להשקיע, התלהבתי מהרעיון של הצוות הזה, אני ממש טוב בכל הקטע של פרסום ואני יכול להוסיף הרבה משתמשים לפורום, אני גם מעצב מתקדם ואוכל לתרום גם בזה. יש לי הרבה זמן (בנתיים אני לא לומד) ובכייף אני יכול להשקיע אותו בפרסום הפורום הפעלת פעילויות, כתיבת מדריכים סיקורים וכו' וקידום פרויקטים קיימים ובניית חדשים.
בבעלותי גם אתר (www.hibur.co.il) שבניתי לאבא שלי, אני יוכל להוסיף שם לינקים לפורום וליצור עוד דרכים לשיתוף פעולה בין האתר לפורום..

אשמח אם תקבל אותי לצוות,

בתודה נהורי
מצפה מארטיום להחזרת החתימה שלי D:

קרדיט לארטיום הרוסי המוכשר :]

פריצה של ארטיום:
נהורי: 1 - ערבים: 0

פרשתי 19.8.2010

#9 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 01 דצמבר 2009 - 02:46 PM

אחרי שדיברנו.... וכפי שסיכמנו צירפתי אותך לצוות פרוייקטים.

בהצלחה!

פריצה של נהורי וארטיום:

------