קפוץ לתוכן

שף על האש

1 תגובה לנושא זה

#1 eladw80

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 188 הודעות

תאריך פרסום 18 ינואר 2019 - 03:27 AM

הי חברים :)
מי כאן מארגן אירוע בקרוב? בא לכם לפנק את האורחים והמוזמנים שלכם בכיבוד איכותי? רוצים ארוחה בשרית טובה ואיכותית? אני יכול להמליץ לכם על שף על האש, קייטרינג בשרי לאירועים איכותי מאוד, שיאפשר לכם להעמיד עמדות בשר טעימות ואיכותיות להנאת האורחים, ולקבל בשרים טריים וטעימים בהכנה מקומית. אני שכרתי את השף הזה לאירוע שלי, ואני יכול לומר לכם שכל האורחים שלי לא הפסיקו לדבר על האוכל גם הרבה אחרי האירוע, מה שנותן את התחושה שהיה באמת מוצלח. השירות שלו נפלא והמחירים טובים מאוד. צרו איתו קשר בלינק המצורף.
בהצלחה!

#2 amitlw88

משתמש מתקדם

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,081 הודעות

תאריך פרסום 29 ינואר 2019 - 02:41 AM

הי אלעד!
ממש תודה לך על ההמלצה, אני מניח שזה יכול לעזור כאן למי שמתכנן אירוע ממש בקרוב. אתה מגיע במקרה מתחום המסעדנות? או שאולי יש כאן חברים שמגיעים מתחום האוכל? אני ממש זקוק לעזרה, ואולי אוכל למצוא אותה כאן. אני עומד לפתוח את בית הקפה הראשון שבבעלותי. יש לנו תפריט טוב, שף מקצועי שמפקח על האוכל, מקום ואפילו עובדים, אבל נשאר לנו לקנות עוד כמה דברים ולדאוג לאישורים על מנת לפתוח להרצה. אני לא רוצה להגדיל את ההוצאות שלנו, שגם ככה גדולות בתור עסק מתחיל, אבל אני זקוק למקום טוב בו אוכל לקנות ציוד למסעדות איכותי. אשמח לקבל המלצות, טיפים ורעיונות מהמנוסים.
תודה!