Jump to content

פרסום | קורס בעברית ללימוד שפת PHP

5 replies to this topic

#1 exma

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 11 posts

Posted 29 July 2011 - 04:15 PM

תמונה מפורסמת

אחרי שחרשתם את כל רשת האינטרנט ונמאס לכם מסתם לגלוש באתרים, חלקינו לוקחים את הראש טיפה יותר קדימה ומתחילים להתעניין בבניית האתרים. בהתחלה הכל נראה ממש מסובך ולא מובן אך לאט הכל מתבהר. בהתחלה ניגשים ללימוד שפות הפשוטות כמו HTML וCSS . לאחר מכן העסק נהיה הרבה יותר מורכב ואתם רוצים להתקדם הלאה. בהמשך אתם מבינים שאתם צריכים ללמוד PHP ולבסס את המערכות שלכם על מוסדי נתונים (MYSQL ) וכאן רובכם נתקלים בבעיה גדולה מאוד.

- איפה ללמוד?
- איך ללמוד?
- שום דבר לא ברור!
- הכל מסובך מדי!
- אני פורש!!

חכו!!!! ואל תפרשו מהנושא וממה שאתם רוצים להשיג! אנחנו מבאים לכם את הפתרון לבעיה שלכם. אחרי חודשים ושבועות ארוכים אנחנו גאים להציג בפניכם את הקורס ללימוד PHP .

קורס PHP וMYSQL זהו קורס מקיף ללימוד שפת PHP . הקורס מורכב מפרקים ובכל פרק ישנם מדריכי וידאו אשר מלמדים ומציגים כיצד עובדת שפת PHP . בעזרת קורס זה ניתן ללמוד את השפה עצמה, ללמוד לבנות מערכות דינמיות המבוססות על MYSQL ולחבר סקריפטים שונים אשר ניתן למצוא ברשת. בקורס תוכלו ללמוד לבנות מערכות הפשוטות ביותר ועד למורכבות ביותר. בעזרת קורס ללימוד PHP תוכלו סוף סוף ללמוד את השפה עצמה, ללמוד לבנות מערכות דינמיות ולא רק סטטיות.

תמונה מפורסמת

מה מכיל הדיסק?

הדיסק מורכב ממספר פרקים.

הפרק הראשון הוא פרק תיאורטי שבו לומדים מהי שפת PHP , כיצד היא עובדת, ממה היא מורכבת ומה יש בא. בפרק זה לומדים לקרוא ולהבין את שפת הPHP . השפה מכילה הרבה פונקציות מובנות אך לא על כולן אנו עוברים. אנו עוברים רק מספר פונקציות שבעזרתן נוכל לבנות מערכת ולהשתמש בהם בפרקים המעשיים.

תמונה מפורסמת

בפרק השני אנחנו לוקחים את הדברים שאותם למדנו בפרק הראשון מחברים אותם יחד ובונים מערכת אתר פשוטה ויוצרים אתר דינמי פשוט מאוד. כמובן שאני לא יכול לדלג על הפרק הזה וגם לכם לא ממליץ ישר לקפוץ לפרק שבו בונים מערכת מורכבת. והזאת מכיוון שצריך להבין את הבסיס לבניית מערכות ושימוש בPHPבפועל.
לאחר שלמדנו לבנות מערכת פשוטה והבסיס כבר ברור ניתן להתקדם הלאה לפרק השלישי שבו אנו לומדים לבנות מערכת אתר מורכבת. ברור שאחרי שלומדים את השפה עצמה ולומדים פחות או יותר להשתמש בה רוצים להתקדם הלאה. כאן אני לא משאיר אתכם באוויר ויחד אתכם עובר על פרק שלם לבניית מערכת מורכבת. המערכת פחות או יותר דומה לכל אתר שבו אתם מבקרים מדי יום. לדעתי הדבר שימושי מאוד ויכול לעזור לכם ללא ספק!

פרק שלישי - בפרק השלישי אנחנו הולכים לבנות מערכת אתר מורכבת. נכון אחרי שלמדנו ליצור מערכת אתר שפוטה ואתם יודעים את כל העקרונות עבודה של PHP אנחנו זזים טיפה קדימה ובונים מערכת אתר פורטל גדול. במערכת הפורטל אנחנו בונים אותם אפשרויות כמו פוסטים אך נכנסים לעניינים קצת יותר מתקדמים כמו תגובות באתר, קטגוריות באתר, לוח בקרה הרבה יותר מתקדם, אפשרויות נוספות ועוד המון דברים שאליהם תוכלו ללמוד בקורס PHP.

פרק הרביעי ידבר על נושאים פחות משמעותיים לפעילות של המערכות שלכם אך ללא ספק לא פחות חשוב משאר הדברים ואם התחלנו לבנות מערכת מורכבת אז באפשרותכם ללמוד עוד משהו נחמד ולעשות את המערכת של האתר שלכם עוד יותר טובה ועוד יותר מתקדמת. יכול להיות שאם אתם בכלל לומדים להיות מהנדסי מערכות, אז ללא ספק הפרק הזה מאוד חשוב עבורכם מכיוון שהלקוחות ידרשו לא פחות את האפשרויות שעליהם נלמד בפרק הזה. כמובן שאני חייב לציין שבפרק הזה נלמד גם לשפר את אבטחת האתר שלכם שלדעתי הנושא הזה מאוד חשוב באתרים דינמיים ובכלל בכל האתרים ונלמד להוסיף לא מעט האפשרויות אשר ייקחו את העבודה שלכם לרמה גבוהה יותר.

תמונה מפורסמת

בפרק החמישי נלמד\נעבור כיצד לחבר סקריפטים מוכנים שאותם ניתן למצוא באינטרנט. נקודה חשובה מאוד שגם אותה אני לא רוצה לפספס ובהזדמנות לעבור גם אליה. את האופניים כבר המציאו אז בשביל מה להמציא אותו עוד הפעם?! הרבה מאוד סקריפטים מוכנים ניתן למצוא ברשת שבעזרתם ניתן לשפר את האתר. לא צריך להמציא אותם מחדש אלה פשוט לקחת ולחבר אותם לאתר. ישנם מספר סקריפטים מוכנים שמאוד שימושיים באינטרנט וכמעת כולם משתמשים בהם. מה שאני בעצם עושה בפרק הזה, אני מראה כיצד לחבר אותם לאתר ומראה כיצד עושים זאת כך שאם מאוחר יותר אתם מוצאים עוד איזשהו סקריפט מוכן ברשת אתם תדעו לחבר אותו לאתר.

תמונה מפורסמת

למה כדאי לי ללמוד PHP וMYSQL ?

לדעתי אם קראתם עד כה אני מרשה לעצמי לחשוב שנושא בניית אתרים ומערכות מאוד מעניין אתכם.
ללמוד PHP וMYSQL מאוד חשוב ולא רק שזהו דבר חשוב זהו דבר מאוד הכרכי לדעת לכל מי שבונה מערכות אתרים. שפת הPHP מאפשרת לכם לבנות אתר דינמי, אתר "חיי" ואתר מתעדכן. כמו כן האתר שלכם יהיה בנוי בצורה נוחה מאוד לניהול התוכן. כל מי שרוצה לבנות אתר שבו אנשים לוקחים חלק באתר (מוסיפים תגובות, מפרסמים תכנים, יוצרים קשר בעזרת טפסים ולא קישורים כדומה) חייב לדעת ללא ספק PHP . אך שפת PHP אינה שפה ששומרת בעצמה נתונים ועל מנת לא ליצור מאוד אלפי עמודים באתר מגיע לעזרה MYSQL (מוסד הנתונים). מטרת מוסד הנתונים היא לשמור על כל התכנים של האתר שלכם כמו, מאמרים, תגובות, דירוגים וכל מידע כזה או אחר שבו אתם משתמשים באתר, כך שיוצא שמנוע האתר שלכם בנוי על שפת PHP וכל הנתונים נשמרים במאגר נתונים שממנו תמיד אפשר להוציא נתונים, להכניס, להשתמש, תמיד תעמוד באפשרותכם לגבות את הנתונים שלא תאבדו אותם ועוד פונקציות כאלה או אחרות שמקלות עליכם ועל העבודה עם האתר. חשוב לי לציין שכל אתר מקצועי שקיים היום ברשת אינטרנט מבוסס על בסיסי נתונים וכיום זהו חלק מאוד חשוב בעולם האתרים והאינטרנט.

תמונה מפורסמת

הקורס מכיל 108 מדריכים בעורך של כ22 שעות!!
שם הקורס הוא PHP&MYSQL אך חשוב לי לציין כי לא קיימת שפה בשם MYSQL. השפה השנייה נקראת SQL אך בגלל שבמהלך הקורס אנחנו הרבה עובדים עם מסד נתונים מסוג MYSQL מכאן נובע השם PHP&MYSQL

סרטונים לדוגמא

תמונה מפורסמת

ניתן להזמין באמצעות PAYPAL או כרטיס אשראי!

לפרטים והזמנות
היכנסו לכאן!

תמונה מפורסמת

#2 exma

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 11 posts

Posted 02 August 2011 - 09:10 PM

up

#3 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,393 posts

Posted 02 August 2011 - 09:57 PM

אין לי זמן ללמוד שפות תכנות, אבל תודה~

99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

ידוע באינטרנט - saske,gilcohen456.

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#4 exma

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 11 posts

Posted 04 August 2011 - 09:37 PM