קפוץ לתוכן

- - - - -

עצות בזוגיות

4 תגובות לנושא זה

#1 roei

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 255 הודעות

תאריך פרסום 17 ינואר 2011 - 12:38 PM

אני לא יודע אם השם של הנושא באמת מתאים, ואני גם לא ממש רגיל לדבר על דברים כאלה ככה.
בכל מיקרה זה העיניין:
היתה לי חברה שממש אהבתי והלך לנו לא רע במשך שנה, אבל יש לי בעיה ככול שאני מתקרב יותר למישהו ככה אני יותר מפחד ממנו
(כאילו שהלך מאיזה שהיא סיבה)
אז בגלל שאני מפחד אני דואג להרחיק אותם ממני, וזה גם מה שקרה איתה ועכשיו היא לא רוצה לראות אותי יותר.
ניסיתי להתקשר כמה פעמים כדי להסביר לה את העיניין הזה ושאני מתגעגע אליה ורוצה לראות אותה שוב,
אבל ברגע שהיא מזהה את הקול שלי היא מנתקת לי. ניסיתי ללכת לראות אותה, אבל היא חזרה לגור אם ההורים שלה ואני רק יודע שהם גרים בירושלים וזאת לא עיר קטנה שאני יכול לצפות להפגש איתה במקרה.

אז מה אני יכול עשות שעדיין לי ניסיתי? אני באמת אוהב אותה ואני לא יכול לסלוח לעצמי שהרסתי את זה

#2 amit9530

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 296 הודעות

תאריך פרסום 30 ינואר 2011 - 11:29 PM

אם אתה יודע איפה היא גרה בירושליים (את הכתובת של ההורים) אז תלך לשם ותגיד לה שאתה רק רוצה "לסגור" את זה יפה ולדבר איתה.
לאחר שתסביר לה את הכל כמובן תגיד לה שאתה לא יכול בלעדיה והיא ה"אחת" או משהו כזה....
אז אחרי שהיא תבין מה שקרה לך ושאתה עדיין רוצה אותה וכמובן גם לה עדיין יש רגשות כלפיך בסוף השיחה תנשק אותה בעדינות ואז אם היא זורמת הלך לך מעולה, אם לא אז לא לנסות בכח כי אז זה נחשב הטרדה מינית (לא כדאי לך להסתבך עם זה) ותפרוש בלי להפוך לסמרטוט...
מקווה שילך לך מעולה, עכשיו תעיף תתחת שלך לירושליים ותלך להחזיר את חברה שלך...
מקווה שעזרתי במשהו...
בברכה,
עמית.

#3 Sentence

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 3 הודעות

תאריך פרסום 05 פברואר 2011 - 12:49 PM

אהלן, אתה יכול לפרט קצת יותר מה עשית בידיוק?

"אז בגלל שאני מפחד אני דואג להרחיק אותם ממני, וזה גם מה שקרה איתה ועכשיו היא לא רוצה לראות אותי יותר."

קשה להבין מה בידיוק עשית..
אם עשית משהו קטן והיא לקחה את זה כ"כ קשה,
עד כדי כך שהיא לא עונה לך לטלפונים או ששומעת אותך ומנתקת, זה כבר דבר מוזר.

אם אפשר גם לדעת בני כמה אתם שנבין באיזה גיל מדובר זה יהיה מעולה.

#4 סוניקית

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 11 הודעות

תאריך פרסום 11 דצמבר 2011 - 12:35 PM

בנאדם, אם הבחורה מנתקת שהיא שומעת את הקול שלך זה אומר שהיא לא מעוניינת בקשר איתך.
אם תמשיך להתקשר זה נחשב הטרדה והיא יכולה להזמין לך משטרה ושלא תדע מצרות..
לא יודעת מה עשית לה, אבל נראה לי שהקשר הזה נגמר חד וחלק.
תמשיך הלאה!

תמונה מפורסמת
משחקי סוניק הקיפוד
כי נוסטלגיה זה הכי, אחי!

#5 galhad

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 2 הודעות

תאריך פרסום 27 אוקטובר 2012 - 11:03 AM

בני כמה אתם?
אם אתה אחרי צבא וזה כבר קשר יותר רציני הייתי ממליץ לך לשלוח לה מכתב שמסביר הכל (אבל באמת הכל תפתח את הלב) אולי איזה זר פרחים שיגרום לה לחייך ולא לזרוק את המכתב ישר שתראה שזה ממך.
אם אתם ילדים אז יש מצב שהיא תיהיה יותר סגורה וכמו שאמרו לך פשוט תמשיך הלאה, קשה אבל אפשרי

נערך על ידי galhad, 27 אוקטובר 2012 - 11:05 AM.