קפוץ לתוכן

דיון | מאמינים באלוהים ?

2 תגובות לנושא זה

#1 Alon

משתמש רשום

• רשומים
  • דרגות
  • 37 הודעות

תאריך פרסום 20 נובמבר 2009 - 10:25 PM

שבת שלום לכולם,השבוע נעסוק בשאלה המרכזית ביותר באמונה היהודית "אלוקים" ...האם אתם מאמינים בו ? האם אתם מאמינים שהוא ברא את העולם ? דיון מהנה.אני מקווה שהשיחה כאן תתפתח לרמות גבוהות ולא לרמה רדודה של קללות,הקנטות ואף העלבות בשל רקע דתי.אך אני מבקש בכול לשון של בקשה,שכול אחד ינסח את דעתו ברמה מנומסת ומנוסחת טוב ככול האפשר.

:השקפתי

אני אישית מאמין באלוהים,אני בתור כמו כול ילד רגיל האמנתי בו רק בשל מסורת משפחתית -משפחה מסורתית בערך.אך,בבר מצוותי,עם התבגרותי,הרהרתי על המון שאלות שקשורות לאלוקים-גם הנוגדות וגם התומכות בקיומו,לבסוף הגעתי ע"פ הגיון בלבד למסקנה חד משמעית-יש אלוהים בשמיים.יש לציין כי אני שומר מצוות,מניח תפילין,הולך לבית כנסת ובמהלך תהליך חיזוק משמעותי ביותר,במיוחד בשנה הזו.

למה אלוהים קיים לפי דעתי ?

הצמחים והחי בעולם לא נבראו בצירוף מקרים ע"י המפץ הגדול-לא הגיוני בכלל (איך יכול להיות שכול סוגי הצמחים והבע"ח ובני האדם נוצרו ע"י התנגשות?),מכך נובע כי כוח עליון ברא את כול המינים הללו.בנוסף לכך,יש ממצאים ארכיאולוגיים מוחשיים שמצדיקים את אמיתות התנ"ך והתורה .כמו כן,יש המון סיפורים של חזרה בתשובה שלמה-מחילוניות מוחלטת להפליא לחרידות אדוקה שנובעים כתוצאה מגילוי שה' קיים -www.sodot.tv-באתר זו תוכלו למצוא סיפורים מדהימים מסוג על מה שדיברתי.
ישנן עוד הרבה סיבות שאומרות לי שאלוהים קיים.

שבת שלום.

#2 TheJoker

משתמש רשום

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 273 הודעות

תאריך פרסום 02 דצמבר 2009 - 02:54 PM

כן גם אני מאמין באלוהים.

#3 neho

מנכ"ל בדימוס והווינר הראשון

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות