קפוץ לתוכן

נעליים מקצועיות לריצה

1 תגובה לנושא זה

#1 gilirom88

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 64 הודעות

תאריך פרסום 27 דצמבר 2017 - 11:16 PM

שלום חברים :)
האם יש כאן גולשים שרצים באופן קבוע במהלך השבוע ומעוניינים להתחיל לרוץ בצורה קצת יותר מקצועית ריצות למרחקים ארוכים? או כאלו שבכלל מעוניינים להתחיל לרוץ? אני רץ כבר תקופה ארוכה, ובחודשים האחרונים התחלתי לרוץ בצורה קצת יותר מקצועית, תוך כדי הגדלת מרחקים, במטרה להגיע לחצי מרתון. אחד הדברים החשובים ביותר שאני יכול להמליץ לכם עליו מהניסיון האישי שלי הוא להקפיד לרכוש נעלי ריצה איכותיות. ניתן להתפשר בציוד ריצה מקצועי אחר ולאט לאט לרכוש בהמשך את מה שאתם זקוקים לו, אבל נעלי ריצה הם פריט הכרחי וחשוב שלא כדאי להתחיל ולרוץ בלעדיו. הנעליים מצוידות בבולמי זעזועים מקצועיים שמונעים את הזעזוע שנוצר ממשקל הגוף על הגב והברכיים בעת הריצה, ומונעות פציעות וכאבים. כאן בקישור תוכלו למצוא מגוון רחב של נעלי ריצה במבצע ובמחירים שלא תוכלו לסרב להם.
בהצלחה!

#2 galit23

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 109 הודעות

תאריך פרסום 29 דצמבר 2017 - 11:43 PM

שלום גילי
אתה צודק בכך שנעלי ריצה הם פריט הכרחי וחשוב שלא כדאי להתחיל לרוץ בלעדיו, אבל כדאי תמיד להיעזר גם במדרסים. שיקלו על הריצה שלכם ובכך ידחו את הופעת הכאבים כתוצאה מהריצה. קיימים סוגים שונים של מדרסים כך שתוכלו להתאים את הסוג המדויק ביותר אליכם. המחירים שלהם ממש שווים כל שקל!