קפוץ לתוכן

Fallout tactics

2 תגובות לנושא זה

#1 isrhammer

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 46 הודעות

תאריך פרסום 18 פברואר 2012 - 02:58 AM

תמונה מפורסמת

צטט

אם אתם מחפשים סיפור מצוין, שילוב של אסטרטגיה וטקטיקה, קצת מזל והרבה שעות של אקשן, הגעתם למקום הנכון. המלחמה על עתיד האנושות החלה, ועכשיו זה תלוי בכם...

אני חובב משחקי תפקידים. אומנם הז'אנר הקלאסי שלי הוא מבוכים ודרקונים, אבל בהחלט למדתי להעריך משחקים מתחומים אחרים – כאלה שפורצים דרך חדשה מבחינת גרפיקה או משחקיות. Fallout Tactics (בקיצור FT), משחק שכבר כתבו עליו הרבה שבחים והמבקרים היללו, הוא לא סתם משחק מצוין. מבחינתי, זה המשחק שלא חסר לו הגרוש ללירה והוא עומד בציפיות שלי ממשחק טוב. הוא נמצא ברשימת המצוינים שלי, בקטגוריה שלו, יחד עם Jagged Alliance 2.
בלי להיכנס לתיאור המוצרים הקודמים בסדרה, שהם מעולים בזכות עצמם, FT שונה בכך שכאן אתם נדרשים לנהל צוות של עד 6 חיילים, על כל המשתמע מכך – חימוש, ציוד, כלי רכב, וקביעת התכונות האישיות, שמשתפרות ככל שהצוות צובר ניסיון. המשחק מוגדר כ"אסטרטגיה מבוססת תורות" (TBS), אבל משולב בזמן אמת. הכוונה כאן היא שעד שמגיעים לקרב, הקצב הוא של זמן אמת והקרבות עצמם מתנהלים בתורות. זה אולי נראה קצת טרחני ואולי אפילו מעייף, אבל כשלוקחים בחשבון את גודל הצוות הפוטנציאלי, אין אפשרות אחרת.
הגנרל, אתם והמשימות

הסיפור מתרחש באמריקה הצפונית (ארה"ב של ימינו) שלאחר מלחמה גרעינית, אשר הכחידה את רוב אוכלוסיית העולם, אך בתמורה הצמיחה מוטציות למיניהן. השחקן חבר בארגון בשם Brotherhood of Steel (אחוות הפלדה), מיליציה חמושה המנסה לשחרר את העולם מאימת הרובוטים והאינטליגנציה המלאכותית שמפעילה אותם.
המשחק מכיל שלל משימות המוטלות על השחקן על ידי גנרל האחווה, האחראי על הבונקר בו נמצא הצוות באותו זמן. כשלומדים לשלוט ברזי המשחק, משימה ממוצעת לוקחת בין חצי שעה לשעתיים. ניתן לבצע את המשימות בצורה פשוטה, כלומר את מה שהצוות מתבקש לבצע, או לבצע כיסוי מלא של האזור (מה שמניב בד"כ כלי נשק או ציוד בונוס, שלא משיגים בקלות בדרך אחרת).
המשימות שמוטלות על הצוות מגוונות, לא קלות (אך גם לא בלתי אפשריות), ובמקרים רבים הגנרל התורן מטיל עליך יותר ממשימה אחת, כך שיש אפשרות לבחור לאן רוצים ללכת (בד"כ אפשר לדעת על פי תיאור המשימה מהי המשימה הקלה יותר).
על מה כדאי להקפיד

הנושא העקרוני ביותר, זה המשפיע ביותר על מהלך המשחק, הוא הנתונים של החיילים השונים. יש מספר סוגיות פשוטות, שהופכות את המשחק לקל יותר לנצח,

וכדאי להקפיד עליהן. ראשית, כאשר מתחילים משחק חדש, לא להתפתות לאופציה לשחקנים מתקדמים – האופציה גורמת לצבירת רמות חדשות במהירות כפולה, אבל החסרון הוא שאי אפשר לשמור את המשחק במהלך המשימה (ותאמינו לי – כמעט בלתי אפשרי לגמור את המשחק בצורה כזו). שנית, אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא Perception. חשוב לבחור חיילים עם ערכים גבוהים כי זה מאפשר בהמשך הדרך להפוך את החייל לצלף (Sharpshooter), מה שמקל לאין ערוך את ביצוע המשימות. בנוסף, כדאי לבחור את הבונוסים של נקודות פעילות (Action Boy), שמאפשרים לחיילים לתקוף פעמיים בתור (וזה באמת בונוס רציני).
קטעי הקישור מוצגים בצורה של גרפיקה מצויירת בשחור לבן (כמו קומיקס, אבל לא בסגנון של מקס פיין) ומוסיפים לתחושת ה"סיפור" שמסופר ברטרוספקט. הדרישות הגרפיות של המשחק הן בסיסיות – כל מחשב בסיסי יתאים.
בעד

סיפור מצוין, אפשרות מצוינת לפיתוח דמויות, מצריך חשיבה טקטית ואסטרטגית, ממכר.
נגד

שואב זמן פנוי, ממכר.

Intro

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

Download:
http://shareflare.net/download/45651.44ccf22c7a800940c34bf3463ab7/Fallout_Tactics.rar.html

50% מהרווח שלי אליך.. שלח הודעה להצעה

#2 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 18 פברואר 2012 - 04:01 AM

של מה ההורדה בעצם?
ומה הקשר בין הסרטון לתמונות?

תמונה מפורסמת

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

תמונה מפורסמת

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#3 isrhammer

משתמש חדש

• רשומים
  • דרגות
  • 46 הודעות

תאריך פרסום 21 פברואר 2012 - 12:10 AM

ההורדה היא המשחק!

הסרטון זה הטריילר של המשחק, כנראה שלא אומר הרבה... והתמונות הם מתוך המשחק.

משחק ישן, אבל מומלץ בחום! למרות שבטח יהיו כאלה שלא יאהבו את הסגנון, זה עניין של טעם...

אני מכור לסדרת Fallout
50% מהרווח שלי אליך.. שלח הודעה להצעה