Jump to content

כמעט מלאכים - סוקר בלעדית לפורום

7 replies to this topic

#1 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,393 posts

Posted 17 April 2010 - 10:14 PM

סיקור כמעט מלאכים

Posted Image

שם הסדרה : כמעט מלאכים
ז'אנר : מד"ב ,קומדיה דרמטית
עונות : 4
דיסקים : 4
אורך הפרק : 45דקות
שפת הסידרה : ספרדית
חברת שידור : Telefe בישראל - ניקולדאון ,ערוץ הילדים
שנת יציאה : 2007
שחקנים : ארוך מדי אני חושב מה לעשות...
--------------------------------------------------------------

עלילה :

עונה ראשונה :

Posted Image

העונה הראשונה מספרת על צעירה בשם סיילו מחיקו . סיילו נמצאה נטושה ביער בגיל עשר, על ידי זוג זקנים שגידלו אותה בקרקס, בו היא עובדת. היא מגיעה לאחוזה של קרן למען ילדים יתומים , אותה מנהל ברטולומה בדוז'ה אגווארו. סיילו עובדת שם כמשרתת, ולא זוכרת את עברה עקב שכחה. למעשה, ברטולומה הוא זה שנטש את סיילו כשהייתה בת עשר, עם העוזרת שלו חוסטינה מררדה גרסיה..
ברטולומה מנצל את הילדים באחוזה ומכריח אותם לגנוב בשבילו כסף. מטרתו העיקרית היא לקבל את הירושה של דודתו, אמליה אינצ'אוסטי, בעלת האחוזה וסבתה של סיילו. כדי לקבל את הירושה הוא היה צריך לפתוח את הקרן לילדים יתומים, וכן עליו לחתן את אחותו מלווינה. ברטולומה מנסה לחתן אותה עם ניקולס באוור שמחפש עם אימו ברטה ובנו כריסטובל אי הנקרא "אאודמון" - אי הילדים המאושרים. ניקולס יוצא עם מלווינה, אך מתאהב במשרתת סיילו.
ומה יקרה הילדים יפסיקו לגנוב "ויגאלו"? ברטולומה יקח את הירושה? ניקולס ימצא את האי? את זה תגלו רק אם תראו

עונה שניה :

Posted Image

העונה השנייה עוסקת בחזרתה של סיילו מאאודמון היא חוזרת שוב בתור מלאכית האאודמון , שלושה חודשים לאחר שנעלמה. היא חוזרת עם פגיעה בזיכרון ועם משימה שהיא לא זוכרת.
סיילו מתאהבת בסלבדור ומכיוון שהיא לא זוכרת את שמה, הוא נותן לה את השם לינדה ברברה. סלבדור הוא חברו הטוב של ניקולס, אך סיילו לא יודעת זאת. היא מגיעה לאחוזה ומתקבלת בשמחה על ידי הילדים ועל ידי ניקולס, שחיפש אותה זמן רב ואף קיבל ממנה סימנים. הם מנסים להזכיר לה את עברה, ובהדרגה היא נזכרת באהבתה לניקולס , בילדים ובעברה. אבל היא לא יכולה להיות עם ניקולס כי היא לא רוצה לפגוע בסלבדור, שחלה בתקופה זו.
בעקבות המשימה של סיילו, שבהמשך מתברר שהיא משימתם של החברים - משחרר אאודמון ספר בעל שבעה מנעולים . לכל אחד מחברי הטין-אנג'לס יש מפתח לאחד המנעולים. המפתח מופיע בדרך מסתורית אצל כל שומר לאחר שהצליח לפתור בעיה חשובה אחת בחייו.
בפרק האחרון סיילו וניקולס מתחתנים. הם אומרים לילדים שבדיוק בשעה מדויקת [לא זוכר הזה] הם צריכים לפתוח את הספר עם שבעת המנעולים ליד המזרקה . כשהם עומדים לפתוח את הספר מתרחשת רעידת אדמה והמזרקה נפתחת. כולם פותחים את הספר . כולם אוחזים ידיים ועומדים במעגל מסביב למזרקה, ולפתע כולם נעלמים לתוך המזרקה.
מה יקרה אחרי שהם נעלמים..? תגלו אם תראו
!

עונה שלישית :

Posted Image

הפרק הראשון ממשיך מפרק הסיום של העונה השנייה, בו נפתח הספר בעל שבעת המנעולים. הספר הוא למעשה מפתח מאאודמון לעתיד, כל החברים נשאבים לעתיד ויוצאים למסע, כל אחד בדרכו. הם פוגשים את פס באוור, בתם של סיילו וניקולס, בנוסף הם פוגשים את אספרנסה באוור, בתם של מלווינה וניקולס. הנערות מסייעות לילדים לגלות את משימתם - עליהם לשנות את העתיד כדי שהעבר שלהם בשנת 2009 יהיה טוב יותר.
הם מתחילים ללמוד בבית ספר חדש, שנקרא מנדליי .
במהלך העונה נפרדים כל הזוגות מהעונות הקודמות. מתרחשים אירועים שונים, בהם מותה של קרידד לאחר שרוחו של חואן קרוס משתכנת בגופה; רמה מתעוור ואחר כמה זמן חוזר לראות ; וחסמין בהריון ולא יודעת מי האב (לבסוף מתגלה שהיא לא באמת בהריון) , במהלך העונה על גיבורינו למנוע את מותה של פס,
מה יקרה יביסו את הרעים..? תגלו רק אם תראו...

סיכום + דעה שלי :

עונה רביעית - שנה הבאה!
סיקרתי כל עונה ועונה כי כל אחד מתרחש משהו אחר
חשוב! עונה שתיים חסר טיפה כי לא ראיתי הכל

סדרה יפה מאוד ראיתי כמעט את הכל.. חח
עדיפות שלי רק עונה ראשונה היא הכי יפה
סדרה עם בגידות [הסוג של הצעירים מי שיודע למה אני מתכוון
]

קרדיט לי על הכל! [חוץ מהתמונות כמובן חח]

סיקור חמישי שלי עבדתי עליו קשה...

תגובות אנשים~!~!~!

99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

ידוע באינטרנט - saske,gilcohen456.

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#2 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,861 posts

Posted 17 April 2010 - 10:32 PM

יפה אחי אהבתי
יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

קרדיט לחתימה הענקית הזאתי ל SHAI UZUMAK!!

תמונה מפורסמת

People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not."-Dexter Morgan"

#3 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,393 posts

Posted 18 April 2010 - 09:36 AM

תודה :D

יאללה עוד~

99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#4 TypXy

משתמש בינוני

• רשומים
  • PipPipPip
  • 852 posts

Posted 18 April 2010 - 01:25 PM

תודה רבה

#5 SuperDuper

אחראי פרוייקט 2011

• משתמש כבוד
  • PipPipPipPip
  • 1,693 posts

Posted 18 April 2010 - 01:41 PM

נחמד אחי...
תודה!

http://mofnim.co.cc/ref.php?id=6

ללחוץ זה ממש עוזר בבקשה!

#6 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,393 posts

Posted 18 April 2010 - 05:18 PM

בבקשה לשניכם :(

עוד...?

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#7 geniederi

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 15 posts

Posted 16 July 2010 - 12:51 PM

View Postgilcohen, on Apr 17 2010, 11:14 PM, said:

סיקור כמעט מלאכיםתודה
תודה

Posted Image

שם הסדרה : כמעט מלאכים
ז'אנר : מד"ב ,קומדיה דרמטית
עונות : 4
דיסקים : 4
אורך הפרק : 45דקות
שפת הסידרה : ספרדית
חברת שידור : Telefe בישראל - ניקולדאון ,ערוץ הילדים
שנת יציאה : 2007
שחקנים : ארוך מדי אני חושב מה לעשות...
--------------------------------------------------------------

עלילה :

עונה ראשונה :

Posted Image

העונה הראשונה מספרת על צעירה בשם סיילו מחיקו . סיילו נמצאה נטושה ביער בגיל עשר, על ידי זוג זקנים שגידלו אותה בקרקס, בו היא עובדת. היא מגיעה לאחוזה של קרן למען ילדים יתומים , אותה מנהל ברטולומה בדוז'ה אגווארו. סיילו עובדת שם כמשרתת, ולא זוכרת את עברה עקב שכחה. למעשה, ברטולומה הוא זה שנטש את סיילו כשהייתה בת עשר, עם העוזרת שלו חוסטינה מררדה גרסיה..
ברטולומה מנצל את הילדים באחוזה ומכריח אותם לגנוב בשבילו כסף. מטרתו העיקרית היא לקבל את הירושה של דודתו, אמליה אינצ'אוסטי, בעלת האחוזה וסבתה של סיילו. כדי לקבל את הירושה הוא היה צריך לפתוח את הקרן לילדים יתומים, וכן עליו לחתן את אחותו מלווינה. ברטולומה מנסה לחתן אותה עם ניקולס באוור שמחפש עם אימו ברטה ובנו כריסטובל אי הנקרא "אאודמון" - אי הילדים המאושרים. ניקולס יוצא עם מלווינה, אך מתאהב במשרתת סיילו.
ומה יקרה הילדים יפסיקו לגנוב "ויגאלו"? ברטולומה יקח את הירושה? ניקולס ימצא את האי? את זה תגלו רק אם תראו

עונה שניה :

Posted Image

העונה השנייה עוסקת בחזרתה של סיילו מאאודמון היא חוזרת שוב בתור מלאכית האאודמון , שלושה חודשים לאחר שנעלמה. היא חוזרת עם פגיעה בזיכרון ועם משימה שהיא לא זוכרת.
סיילו מתאהבת בסלבדור ומכיוון שהיא לא זוכרת את שמה, הוא נותן לה את השם לינדה ברברה. סלבדור הוא חברו הטוב של ניקולס, אך סיילו לא יודעת זאת. היא מגיעה לאחוזה ומתקבלת בשמחה על ידי הילדים ועל ידי ניקולס, שחיפש אותה זמן רב ואף קיבל ממנה סימנים. הם מנסים להזכיר לה את עברה, ובהדרגה היא נזכרת באהבתה לניקולס , בילדים ובעברה. אבל היא לא יכולה להיות עם ניקולס כי היא לא רוצה לפגוע בסלבדור, שחלה בתקופה זו.
בעקבות המשימה של סיילו, שבהמשך מתברר שהיא משימתם של החברים - משחרר אאודמון ספר בעל שבעה מנעולים . לכל אחד מחברי הטין-אנג'לס יש מפתח לאחד המנעולים. המפתח מופיע בדרך מסתורית אצל כל שומר לאחר שהצליח לפתור בעיה חשובה אחת בחייו.
בפרק האחרון סיילו וניקולס מתחתנים. הם אומרים לילדים שבדיוק בשעה מדויקת [לא זוכר הזה] הם צריכים לפתוח את הספר עם שבעת המנעולים ליד המזרקה . כשהם עומדים לפתוח את הספר מתרחשת רעידת אדמה והמזרקה נפתחת. כולם פותחים את הספר . כולם אוחזים ידיים ועומדים במעגל מסביב למזרקה, ולפתע כולם נעלמים לתוך המזרקה.
מה יקרה אחרי שהם נעלמים..? תגלו אם תראו
!

עונה שלישית :

Posted Image

הפרק הראשון ממשיך מפרק הסיום של העונה השנייה, בו נפתח הספר בעל שבעת המנעולים. הספר הוא למעשה מפתח מאאודמון לעתיד, כל החברים נשאבים לעתיד ויוצאים למסע, כל אחד בדרכו. הם פוגשים את פס באוור, בתם של סיילו וניקולס, בנוסף הם פוגשים את אספרנסה באוור, בתם של מלווינה וניקולס. הנערות מסייעות לילדים לגלות את משימתם - עליהם לשנות את העתיד כדי שהעבר שלהם בשנת 2009 יהיה טוב יותר.
הם מתחילים ללמוד בבית ספר חדש, שנקרא מנדליי .
במהלך העונה נפרדים כל הזוגות מהעונות הקודמות. מתרחשים אירועים שונים, בהם מותה של קרידד לאחר שרוחו של חואן קרוס משתכנת בגופה; רמה מתעוור ואחר כמה זמן חוזר לראות ; וחסמין בהריון ולא יודעת מי האב (לבסוף מתגלה שהיא לא באמת בהריון) , במהלך העונה על גיבורינו למנוע את מותה של פס,
מה יקרה יביסו את הרעים..? תגלו רק אם תראו...

סיכום + דעה שלי :

עונה רביעית - שנה הבאה!
סיקרתי כל עונה ועונה כי כל אחד מתרחש משהו אחר
חשוב! עונה שתיים חסר טיפה כי לא ראיתי הכל

סדרה יפה מאוד ראיתי כמעט את הכל.. חח
עדיפות שלי רק עונה ראשונה היא הכי יפה
סדרה עם בגידות [הסוג של הצעירים מי שיודע למה אני מתכוון
]

קרדיט לי על הכל! [חוץ מהתמונות כמובן חח]

סיקור חמישי שלי עבדתי עליו קשה...

תגובות אנשים~!~!~!

#8 דוד-טקה