קפוץ לתוכן

שודדי הקאריביים 4:זרמים זרים!*הטריילר הרשמי+תקציר*

1 תגובה לנושא זה

#1 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 26 מרץ 2011 - 08:09 PM

באחד הטריילרים היותר מוצלחים שנעשו להמשכון הקאריבי, באה לידי ביטוי ההפקה היקרה של דיסני במלוא עוצמתה - שוטים רחבים מעבירים בנו מחדש את תחושת הריגוש שהייתה לסרט הראשון (הפעם גם בתלת מימד) ואולי סוף סוף נוכל לקוות, כי הבמאי החדש בסדרה, רוב מארשל יחזיר לעצמו את ימי התהילה, שאולי כבר אבדו לו.

העלילה חוזרת אל הפיראט ההולל, קפטן ג'ק ספארו (דפ) ואחר מסעותיו עם אישה מעברו (קרוז), שיחד עולים על ספינתו של שחור הזקן. ספארו וקפטן ברברוסה, מחפשים יחדיו אחר מעיין הנעורים, אלא שמהר מאוד מבינים, כי שחור הזקן ובתו נמצאים במירוץ אחריו גם כן.

צפו בטריילר העדכני והארוך ביותר עד כה:

מיצטער שאני לא עושה את הריבוע פשוט שאני לוחץ הכנס יוטיוב זה לא ניפתח לי מה שאמור להפתח לא יודע למה!

"שודדי הקאריביים - זרמים זרים" הוא כנראה ההמשכון הכי מדובר הקיץ והטריילר שלו אכן מעביר את התחושה כי מדובר בחגיגה קולנועית. 20 במאי, 2011, זהו תאריך היציאה הרשמי בארה"ב.

ג'וני דפ, ג'פרי ראש, פנלופה קרוז, איאן מקשיין, ג'ודי דנץ' וקית' ריצ'ארד יחברו יחד בסרט בבימויו של רוב מארשל ("שיקגו").

קרדיט לסרט.

ניראה סרט ענקי שלהם כמו תמיד נקווה שהיה הרבה פעולה שם כי בטריילר לא ראו הרבה...

יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

קרדיט לחתימה הענקית הזאתי ל SHAI UZUMAK!!

תמונה מפורסמת

People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not."-Dexter Morgan"

#2 NONE 2

משתמש מתקדם

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,262 הודעות

תאריך פרסום 26 מרץ 2011 - 08:14 PM

יאללה מחכה שייצא....בוא נראה עם ייצא סרט טובב

קרדיט לאיתי על שתי החתימות הנדירות האלה:)

פרוייקטים שלי:

משחקי הכס עונה 1 כל הפרקים *תרגום מובנה*