קפוץ לתוכן

פרסום| פרק הפתיחה של "האח הגדול" 31.5 אחוזי רייטינג

2 תגובות לנושא זה

#1 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 17 נובמבר 2009 - 01:05 PM

צטט

פרק הפתיחה של תוכנית הריאליטי הגיע ל-27.8 אחוזי צפייה בכלל האוכלוסיה. "אורלי וגיא בע"מ" ששודרה ממול בערוץ 10 השיגה 8.1 אחוזים

פרק פתיחת העונה של "האח הגדול" השיג אמש (א') 31.5 אחוזי צפייה במשקי הבית היהודיים ו-27.8 אחוזים בכלל האוכלוסיה. פרק הפתיחה של העונה הראשונה, בהשוואה, השיג 26.7 אחוזים, ואילו פרק הפתיחה של "האח הגדול VIP" השיג 30.8 אחוזים בכלל האוכלוסיה.

באופן מפתיע, "אורלי וגיא בע"מ", ששודרה ממול בערוץ 10, לא התרסקה לחלוטין והשיגה 8.1 אחוזים. התוכנית "מרגל השמפניה" ששודרה לאחר מכן השיגה 3.8 אחוזים.

גם התוכניות ששודרו לפני ואחרי "האח הגדול" נהנו מהנתון של פרק הפתיחה; מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2 השיגה 21.2 אחוזים, לעומת 10.6 אחוזים שהשיגה מהדורת חדשות 10, שהם אותו הנתון שהשיגה "שש עם" בערוץ 2. "מה קורה" עם לינוי בר גפן, ששודרה לאחר "האח הגדול" ונתנה הצצה למתרחש בווילה, השיגה 12.4 אחוזים ואילו המהדורה המוקדמת של אותה תוכנית השיגה 11.3 אחוזים בכלל האוכלוסיה.

מקור:
http://www.ynet.co.i...3805714,00.html

לפי מה שהבנתי קיבלו 31.5 אחוזי רייטינג לפרק ראשון...נחמד מאוד.

תמונה מפורסמת

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

תמונה מפורסמת

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#2 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 18 נובמבר 2009 - 12:12 AM

תשמע את העונה הראשונה אהבתי ועקבתי אחרי כל פרק.. אין ספק שהיו שם "כוכבים" אמיתיים שעשו את התכנית למעניינת.
העונה השניה גם עקבתי אבל לא היה כמו העונה הראשונה.
מעניין מה יהיה עכשיו למרות שקשה לי להאמין שיהיה לי זמן לעקוב... אז סומך עליכם תעדכנו אותי פה בפורום

בעל הפורום No Way Out - מהפורום הזה אין דרך יציאה!

פריצה של נהורי וארטיום:
אוהבים אותך מנהל שמן/רזה שלנו :)

------

קיצור כתובות אינטרנט בחינם

חם ברשת - כל הקישורים החמים ברשת

#3 Alon

משתמש רשום

• רשומים
  • דרגות
  • 37 הודעות

תאריך פרסום 21 נובמבר 2009 - 03:56 PM

אני לא רואה את התוכנית הזו...
אני חושב שהתוכנית הזו הורסת לנו את דור העתיד שבמקום לעסוק בספורט/לימודים/חיי חברה הם מתעסקים בשטויות האלו.
זו דעתי,מוכן לקבל תגובות עליה.