קפוץ לתוכן

הרוצח מרמלה.

1 תגובה לנושא זה

#1 ofir_771

מנהל פורום אנימה ומנגה לשעבר

• רשומים
  • דרגותדרגותדרגות
  • 980 הודעות

תאריך פרסום 13 אוגוסט 2010 - 05:46 PM

צטט

שרשרת של מחדלים: משטרת מערב וירג'יניה מצאה ברכב השטח של אליאס אבו אל-עזאם סכין ופטיש. היא החרימה את הרכב, אך שחררה את החשוד - שתקף שלוש פעמים נוספות לפני שנעצר בדרך לארץ. הקלסתרון הופץ באיחור רב. זמן קצר לפני מסע הקטל הוא התלונן בפני השריף על גניבת נינטנדו

טרגדיה של טעויות. אליאס אבו אל-עזאם לא ייצא מהכלא בתקופה הקרובה, אבל היום (ו') מתברר שאפשר היה ללכוד את החשוד ברצח סדרתי מוקדם יותר - ובכך להציל כמה מקורבנותיו מתקיפות אכזריות. בינתיים נמצא שזמן קצר לפני מסע הקטל שלו, שהחל ב-24 במאי והסתיים ב-7 באוגוסט, הוא פנה לשריף המקומי והתלונן כי נגנב ממנו נינטנדו Wii.

רוצח סדרתי מרמלה

משטרת מערב וירג'יניה עצרה את החשוד מרמלה ב-5 באוגוסט, ומצאה ברכב השטח שלו ממצאים מרשיעים - סכין קטנה ליד מושב הנהג, פטיש בחלק האחורי של השברולט הירוקה שלו ולוחית רישוי של מישיגן, בה התרחשו מרבית התקיפות והרציחות.

רוצח סדרתי מישראל. צפו בדיווח בארצות-הברית

אבל הרשויות לא ידוע שהרכב הירוק, שהוחרם ונלקח לתחנת המשטרה, קשור לרוצח סדרתי. הם גם לא הבינו זאת באותו ערב, אז אבו אל-עזאם ששוחרר תקף על פי החשד גבר, כשהוא משתמש במכונית אחרת. לאחר שלקח בחזרה את הרכב שלו מארלינגטון, וירג'יניה, טענה המשטרה כי הוא תקף שוב אדם נוסף - אותו הכה בפטיש מחוץ לקניון בליסבורג, שבאותה מדינה.

מאז תקף אבו אל-עזאם שני גברים נוספים, ובהם את טוני לנו, כנראה הקורבן האחרון בשרשרת שלו. לנו, ששרד, תיאר במדויק את אותה שברולט ירוקה, בה נהג החשוד הישראלי. אבל גם זה לא הספיק. רק טיפ של מטלפן אלמוני, שקשר את הרוצח הסדרתי לחנות משקאות בפלינט, מישיגן, הביא למעצר שלו - רגע לפני שעלה על המטוס לארץ.

לכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.i...3935781,00.html

בתגובה למקרה:

צטט

אמיר, חבר ילדות של הישראלי החשוד ברצח חמישה אמריקנים ובפציעת 15, לא מאמין שהוא עשה את המעשים. "לא היה בו שום שמץ של אלימות", הוא אמר

בני משפחתו וחבריו ברמלה של אליאס אבו אל עזאם מתקשים להאמין כי הוא האיש החשוד בארצות-הברית ברצח חמישה בני-אדם ובפציעתם של 15.

לבית בו מתגוררים קרובי משפחתו הגיע אמיר, חבר ילדותו של אבו אל-עזאם. כמו בני משפחה אחרים, הוא הטיח ביקורת בהאשמות הקשות נגד חברו הטוב. "אני הכרתי אותו אישית, גדלתי איתו כל השנים. לא היה בו שום שמץ של אלימות".

הוא גם מתח ביקורת, על כך שמשפחתו של החשוד לא מקבלת עדכונים. "לא יכול להיות שאף אחד לא מעדכן אותנו מה קורה. אף אחד לא היה שם, ככה שאי אפשר לדעת מה נכון ומה לא נכון. כולם ניזונים משמועות, אני הכרתי את הבחור טוב וזה לא מתאים לו. איזו סיבה יש לו לרצוח ככה סתם אנשים במדינה זרה?".

מכרים אחרים של המשפחה סיפרו כי אבו אל-עזאם עזב בגיל צעיר את הארץ, בין היתר בגלל שלא הסתדר כאן. הוא נשלח למשפחת אמו בארצות-הברית, משפחת זאהווי, שעזרה לו להתאקלם. החבר הוסיף כי אחרי שהגיע לארץ סיפר כי טוב לו בארה"ב ושהוא מתכוון לחזור לשם. "אף אחד לא חשב שנשמע עליו שוב בנסיבות שכאלו", סיכם החבר.

מוקדם יותר אמר קרוב משפחה של אבו אל-עזאם דברים דומים. בן משפחה אחר, ששמו אף הוא אליאס, הביע תדהמה

לנוכח החשדות המיוחסים למקורבו. "אנחנו לא מאמינים למה שנחת עלינו. זה נשמע לא הגיוני. הוא בחור מקסים, אמא שלו בהלם מאז שסיפרו לה על החשדות".

אליאס אף הביע תרעומת על כך ש"אף אחד בשגרירות בארצות-הברית לא הגיע למשפחה וסיפר לה מה באמת קורה שם. אנחנו ניזונים רק מכל מיני שמועות על חשדות, ואלו דברים שלא מתאימים לו. אנחנו מכירים אותו כאדם אחר לגמרי", אמר.

בתגובה מהקורבנות:

צטט

קורבן של אל-עזאם: "כל הזמן אני רואה רק אותו"
צלקות על הגוף, וצלקות חמורות בנפש - כך תיארו שלושה מהקורבנות של הישראלי אליאס אבו אל-עזאם, ששרדו את התקיפה. הם תיארו אדם גדל מימדים, שלא מיהר להימלט מהזירה

"אני זוכר בדיוק איך הוא נראה. אני זוכר את כל גופו. אני חושב על כך בכל יום ובכל לילה. אני שב ונזכר במה שקרה לי וכל מה שאני רואה זה אותו". כך תיאר לרשת ABC אמש (יום ה') איטוון וילסון, תושב פלינט בן 17, שנדקר לאחרונה על-ידי אליאס אבו אל-עזאם. וילסון הוא אחד מ-20 האמריקנים שתקף הישראלי-האמריקני. חמישה מהם נדקרו למוות.

רוצח ישראלי בארה"ב - העדכונים האחרונים ב-ynet
משטרת מישיגן: אל-עזאם זוהה בטביעת אצבע
לפני הרציחות: החשוד מרמלה הכה וברח מהארץ
הנוסעים נחתו ונדהמו: "לא היה מושג שזה רוצח"
חבר של אל-עזאם: "איזו סיבה יש לו לרצוח?"

וילסון הציג למצלמה את הצלקות, שנגרמו לו מהסכין של אבו אל-עזאם. גם את הצלקות הנפשיות הוא יצטרך לשאת זמן רב. ביום רביעי שוחרר וילסון מהמרכזי הרפואי "הארלי" בפלינט.

הוא עדיין סובל מכאבים, אך אסיר תודה ששרד את התקיפה. "אני מרגיש די טוב. יש לי מזל שאני כאן וזה כל מה שחשוב לי עכשיו", הוא אמר.

הוא הרים את חולצתו והצביע על הצלקות שנותרו לו במקום שבו דקר אותו אל-עזאם ב-1 באוגוסט, בעת שצעד בפלינט. המקרה אירע בשעת לילה מאוחרת, אחרי שוילסון יצא ממסיבה. "אני זוכר שראיתי את הרכב שלו פעמיים או שלוש עוד לפני התקיפה. הוא יצא מהרכב, הלך לחלקה האחורי והתנהג כאילו הוא מדבר בטלפון", שיחזר וילסון. "הוא אמר 'אני לא רואה את זה, אני לא רואה את זה'. אז הוא שאל אותי: 'סלח לי, היכן רחוב פיירסון'. עניתי לו שהוא נמצא ברחוב פיירסון".

וילסון סיפר כי אל-עזאם דקר אותו פעם אחת, אך פגע בלפחות משלושה מאיבריו הפנימיים. הוא נאלץ לעבור בין היתר ניתוח בליבו.

קורבן נוסף ששרד את אל-עזאם הוא אנתוני מארשל, בן 26 מפלינט. הוא לא חשד שמדובר ברוצח סדרתי, עד שראה קורבן נוסף שהתראיין בטלוויזיה המקומית. "הייתי ממש לידו", שיחזר מרשל. "ניסיתי לעזור לו להרים משהו, והדבר הבא שאני זוכר הוא שהוא התחיל לדקור אותי".

צפו בראיון של מארשל לטלוויזיה המקומית (אזהרה: התמונות קשות לצפייה)

מארשל סיפר כי הדוקר הוא אדם גדול מימדים. "יש לו מראה של אדם שבדיוק השתחרר מהכלא", הוא סיפר. "הוא היה פשוט

חסר כל הבעה והתנהג ממש כמו עובר אורח תמים. גם אחר כך הוא לא נמלט מהמקום או רץ, פשוט נותר שלו ורגוע". הנדקר ממליץ לאחרים: "אל תדבר עם זרים. אל תלך לבדך".

קורבן נוסף של אל-עזאם הוא ריצ'ארד בוקר, בן 49, ששוחרר רק לאחרונה מאשפוז של שלושה שבועות בבית חולים, לאחר שנדקר על-ידיו. עם היוודע דבר מעצרו, סיפר בוקר כי בשל מעשיו של אבו אל-עזאם, נזקק ללא פחות מ-70 תפרים בגבו ובבטנו, וכן כי הוא סובל גם מחתכים בידיו, שנגרמו לו במהלך מאבק בינו לבין הדוקר".

ולחשוב שחבתי שהדברים הקודמים מזעזעים, יש לנו רוצחים סדרתיים.
באמת.
המדינה הזאת נהיית מסוכנת!
בבקשה תלחצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פלליז!!!!!

מתחלפות~

קרדיט על החתימה המגניבה של סול איטר ועל החתימה הסקסית של נארוטו לitay1996

מנהל פורום אנימה ומנגה!
אתם מוזמנים להיכנס לאוסף שלי! (אני לחיץ)
האתגר הגדול של פורום אנימה ומנגה כבר כאן!!!
בברכה,

אופיר

#2 שושו

בעל הפורום No Way Out

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,795 הודעות

תאריך פרסום 13 אוגוסט 2010 - 05:59 PM

מאיפה לקוח המאמר והנתונים?

עריכה: הנה ראיתי את הקישור לynet

לפעמים באים המקרים האלה ממקומות לא צפויים, לפעמים נדמה שאתה מכיר אדם במשך כמה שנים ופתאום אתה מגלה שההפך הוא הנכון..
(סתם הערה כללית ולאו דוקא קשורה למקרה.)

תודה על הפרסום

בעל הפורום No Way Out - מהפורום הזה אין דרך יציאה!

פריצה של נהורי וארטיום:
אוהבים אותך מנהל שמן/רזה שלנו :)

------

קיצור כתובות אינטרנט בחינם

חם ברשת - כל הקישורים החמים ברשת