קפוץ לתוכן

- - - - -

איך להיפטר מזה?

4 תגובות לנושא זה

#1 KAL-EL

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 154 הודעות

תאריך פרסום 04 יוני 2010 - 10:08 PM

אוקיי טוב בילדות שלי הייתי שמן ולכן כל הבנות דחו אותי ומאז אני כל הזמן עוד שניה מתפוצץ ליד בנות מבושה אני לא יודע למה..כי כבר רזיתי ואני נראה טוב אבל כל פעם שאני עובר ליד מישהי יפה אני עומד להתפוצץ ואני כל הזמן מתרחק..
מה כדאי לי לעשות??

#2 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 04 יוני 2010 - 11:01 PM

תמיד אתה יכול ללכת למכון, לבנות לך תוכנית כמו שצריך ולא סתם לבוא ולעשות הכל ברצף לאחר כמה זמן של התמדה באימונים ובאוכל הגוף גדל וזה גם נותן לך ביטחון כללי לא רק מול הבנות.
אם אתה לא מעוניין ללכת בדרך הזאתי הרעיון היחידי שעולה לי כרגע הוא שתתחיל להיסתובב עם בנות פחות יפות ולא "מלכות השכבה" ואפילו גם יותר קטנות ממך בשנה, שנתיים.
ככה תרגיש יותר בטחון כי זה ברמה נמוכה יותר ואז כשיש לך כבר ביטחון בליגה הזאת מתקדמים לליגה הבאה...:)

תמונה מפורסמת

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

תמונה מפורסמת

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#3 Din_$ugar

מנהל גלובאלי בדימוס

• רשומים
  • דרגות
  • 19 הודעות

תאריך פרסום 25 יולי 2010 - 01:08 AM

קודם כל שלום,
עכשיו לשאלתך, אני חושב שאתה צריך להכיר את חוק שלוש השניות שלי, בכל פעם שאני רוצה לגשת למישהי אני אומר לעצמי, בשלוש שניות הראשונות אני רציתי לגשת אלייה, אז אני אגש אליה או שאני ארגיש רע עם עצמי. ואני לא רוצה לתאר לך מה אני עברתי בתקופות יותר מוקדמות ועכשיו שאני רואה מישהי אני מסוגל לגשת לדבר איתה כאילו היא חבר שלי (מבחינת ביטחון). זה דבר שרוכשים עם הזמן אבל אתה צריך להגיד לעצמך שאתה צריך ביטחון עצמי בעיניין הזה, ושאתה נראה מספיק טוב ושרוב הסיכויים שהיא לא תפגע בך. וגם עם כן, אתה לא צריך להיפגע, וזה ייגרום לך לא לפחד לגשת לבנות. ד"א מה הגיל שלך? שאני אדע על מה מדובר..

מקווה שעזרתי D:
דין.

#4 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,393 הודעות

תאריך פרסום 25 יולי 2010 - 02:05 AM

מילה אחת - ביטחון !

גם צריך לדעת איך להשתלב ,זה לא בא בככה...

99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

ידוע באינטרנט - saske,gilcohen456.

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#5 xYanivDx

מנכ"ל בדימוס

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,594 הודעות

תאריך פרסום 25 יולי 2010 - 09:23 AM

אתם כנראה לא שמים לב לתאריך ההודעה... ממזמן הוא כתב, מה נזכרתם פתאום??

עבר יותר מחודש לכן ~ננעל~

לכל מי שצריך אותי.. זה שפרשתי לא אומר שאני לא קיים!
שלחו ה.פ. ותקבלו יחס חם בפחות מ-24 שעות (בהתחייבות)