קפוץ לתוכן

- - - - -

מאמר| איך לגרום לה לקבל את אורגזמת חייה

אין תגובות לנושא זה

#1 neho

מנכ"ל בדימוס והווינר הראשון

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגות
  • 810 הודעות

תאריך פרסום 31 מרץ 2010 - 02:12 AM

מאמר זה פורסם בלעדית לפורום NWO ע"י סניה, אפשר להכנס לבלוג שלו פה:
http://israblog.nana...asp?blog=167524
נ.ב. פגשתי אותו והוא אחלה בן אדם D:

אין להעתיקו ללא אישור מסניה!

היא מצמידה כרית לפה כדי שהשכנים לא ישמעו אותה צועקת בזמן האורגזמה? כנראה שאתה עושה משהו נכון.

תמונה מפורסמת

לכל טקסט שאתה קורא יש סיבה, ורק אם תדע את הסיבה הזאת, אתה תוכל להפיק ממנו את המיטב.

החלק הראשון של הטקסט מנוסח בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים (וגם לזה יש סיבה).

תנסי להזכר בארוחה הכי טעימה שאכלת במסעדה איי פעם.
איזה שולחנות היו שם. איזו תאורה מילאה את החדר. על איזה צלחות הגישו את האוכל. אם היתה מנה ראשונה, שניה וקינוח. תדמייני את האוכל ותנסי להזכר בטעם הנפלא. אם היה יין, סיידר תפוחים או כל משקה או כל משקה אחר שאת אוהבת לשתות, ואיך זה השתלב עם הטעם?
כמה זמן זה נמשך. האם המלצר או המלצרית היו חביבים וחייכנים. באיזה מקום המסעדה ממוקמת, ולכבוד מה היה הארוע. מה עשית אחרי שהיית שבעה? יכול להיות שהפרט האחרון פחות חשוב. המסעדה יותר.

עכשיו את אותו הדבר, עם הדייט הכי טוב שאת רוצה שיהיה לך, עם הבחור שעוד לא פגשת.
איפה אתם מטיילים. מה תעשו בדייט הזה. על מה תדברו. אפילו לא צריך לספר שום פרטים אחד על השני, כי זה רק דייט ראשון שאת הסוף שלו את עוד לא יודעת.
איזה תחושות זה מעלה לך לחשוב על איך שתחייכי אחרי שהדייט יסתיים.
אני הייתי רוצה לדעת, לכן את יכולה לדמיין כאילו את מספרת את זה לי (לכותב של הקטע), אם היית פוגשת אותי במציאות.
זה פרט חשוב בשבילך, כדי לדעת מה את רוצה. את יכולה להשאר עוד קצת על המחשבה הזאת, לפני שאת ממשיכה אל הפוסט.

לאחר שסיימת לעבור את שתי החוויות האלה בראש שלך, מילאת את הגוף שלך בתחושות כלשהן. אני בטוח שאת מרגישה טוב.

אני בטוח שגם הגברים שקראו את זה, עשו את אותו התהליך בראש (למרות שהפוסט מנוסח בלשון נקבה).

מה זה סקס טוב?
בפעם הקודמת שכתבתי כתבה על זה, הייתי הרבה יותר טכני ממה שאני הולך לכתוב היום.

טכניקה זה רק 50% מאיכות הסקס. למעשה, רוב הבחורות לא ישכבו עם מישהו רק כי הוא טוב מבחינה טכנית (אגב גם גברים לא). כמעט תמיד יש עוד סיבה. מספר היוצאים מן הכלל הוא מאוד קטן כאן (אבל יש)..
בזמן סקס, אנשים נכנסים לטראנס. בדרך כלל לטראנס מאוד עמוק. במהלך הסקס אנחנו מתנתקים מהמציאות מספר רב מאוד של פעמים, מאבדים תחושת זמן, לא שמים לב לכאבים או גרודים מסביב (אפילו הכאב ראש עובר) ועוברות בנו עשרות תחושות ורגשות. כמו שעברתם אם דמיינתם את כל מה שביקשתי בתחילת הכתבה, בהנחה שעשיתם את התרגיל נכון, מפני שמי שעשה את התרגיל זה אתם ולא אני (אני בסך הכל אמרתי איך לעשות אותו).
סקס זאת חוויה שיש בה רגש, אפילו אם הסקס הכי טכני שיש (נגיד ידידה וידידה שלאף אחד מהם אין רגש לשני, שהחליטו שהם צריכים לעשות את זה, וזה נראה להם פתאום מוזר לשבור את מחסום הידידות בגלל החלטה שאין בה רגש).
על מנת שהוא יהיה טוב, חשוב שלא רק הטכניקה תהיה טובה (להלן מבחינתי כגבר: לדעת איך לגרום לה לגמור מהחדירה, לקבל מולטיאורגמה, לרדת לה ככה שהיא תשכח שיש עולם מסביב ולדעת להשתמש בכריות האצבעות כמו שנגני פסנתר עושים את זה בזמן הופעה) אלא גם שהרגש וכל מה שמסביב יהיה חזק. כנ"ל לגבי בחורות שיודעות שלזוז טוב זה לא מספיק (למרות שזה מוסיף מאוד). בחורות אגב, בדרך כלל יותר טובות במיטה מגברים (מהגברים שאני שכבתי איתם בכל אופן :-P) – זה בדיחה, עדיין >:-).

בחורה גומרת הרבה יותר חזק והרבה יותר פעמים (וגם תזכור את הסקס הרבה יותר לטובה) אם לא רק הטכניקה שלך תהיה טובה, אלא גם היכולת שלך לגרום לה להרגיש טוב עם כל מה שמסביב. זה לא בהכרח אומר שצריך להיות משחק מקדים של שעתיים (אנחנו לא עושים פה טקסים של דת הקרישנאים), זה פשוט אומר שאתה צריך באמת לרצות שזה יהיה טוב. לא בשביל האגו (כי מי מאיתנו לא נהנה לשמוע שהוא היה הכי טוב של מישהי או שהיא אף פעם לא הגיעה לשיאים כאלו עם מישהו אחר), אלא כי באמת חשוב לך שהיא תהנה, ללא קשר למה שהיה בעבר איתך, איתה או אפילו ביניכם. אני ממליץ לפני כל סקס, פשוט להגיד את זה לעצמך בראש כמה פעמים (להתחלה): אני הולך לעשות לה טוב. לדעתי אתה תראה שינוי על הפעם הראשונה.

לדעתי גם לסקס טוב אפשר לקרוא אומנות. כמו שאנחנו קוראים לפיקאפ – אומנות הפיתוי (כי כל בחורה והגישה שלה, וזאת אומנות לעשות את זה נכון), ככה גם בסקס.
למרות ששני הדברים קשורים אחד לשני במובן כלשהו, בפועל הכישורים הנדרשים כדי לשלוט בהן שונים. נסיון רב עם הרבה בחורות עוזר להשתפר במיטה, ועם זאת נסיון בלבד לא מספיק. זה מה שנקרא אומנות.
מדוע זאת אומנות? מפני שגם כאן, כמו בכל אומנות אחרת. צריך לדעת להגיב נכון למצבים. לא להלחץ כשמשהו לא הולך, לדעת לראות מה הבחורה מרגישה ולהגיב בהתאם ולדעת ליצור את התחושות המתאימות לרגע הנתון הזה. כמו כן, חשוב מאוד לדעת בדיוק מתי לעבור לשלב הבא. לא לפני ולא אחרי.
גם כאן, יכולות להיות התנגדויות לדברים מסויימים ואמונות מגבילות ומחסומים שצריך לדעת לשבור – ואם שוברים אותם אז את המילים "אתה הסקס הכי טוב שהיה לי איי פעם" אתה תשמע בטוח (וגם אם לא תשמע אתה תדע לפי החיוך שיהיה מרוח על פניה במשך כמה ימים אחר כך).
גם עם טכניקה טובה אפשר כמובן לשמוע את זה (שלא תחשבו שאני מזלזל ב-50% האחרים של התחום – לא סתם ציינתי את נושא האצבעות, הלשון ושלל הדברים האחרים שגורמים לבחורות שקוראות את זה עכשיו, להזכר בכמה רגעים רטובים בחייהן).

דברים נפוצים שמומלץ או לא מומלץ לעשות:
* לעולם אל תתבדח עם אישה על סקס. אני לא מדבר על בדיחות גסות, אלא על להגיד שאתה מתכנן לשכב איתה בנימת צחוק. זה יגרום לה לחשוב שאתה לא מתייחס לזה ברצינות, וזה יוריד מהסיכויים שלך גם להגיע איתה למיטה וגם מאוחר יותר ליצור את התחושות המתאימות (גם אם היא תשכח את הבדיחה, התת מודע שלה לא). בכל פעם שאתה אומר משהו בנושא, תגיד את זה ברצינות ועם קול סקסי ומגרה. תופתע לגלות כמה שונה היא תתייחס לסקס איתך אם תשנה רק את הטון.
חוץ מזה, להתבדח על סקס איתה, בדרך כלל מראה על חוסר הביטחון שלך.
דוגמה פשוטה, תגיד לי מה ההבדל בין שני המשפטים הכתובים הללו:
"אני מתכנן לקחת אותך לדייט חלומי ואז לשכב איתך"
"אני מתכנן לקחת אותך לדייט חלומי . אחר כך אולי נשכב :-P"
השני הולך בצורה עקיפה ומונע ממנה להגיב בצורה שלילית, כי ביטחת את עצמך מכל הכיוונים בעזרת הסמיילים בצורה כזאת שהיא לא תוכל להאשים אותך שאתה סוטה. מצד שני, הוא גם מפגין חוסר ביטחון. זאת רק דוגמה כמובן (ומאחר וזה טקסט כתוב אז דוגמה מאוד שיטחית).

* אל תילחץ. מישהו נכנס באמצע? לא עומד פתאום? קרה משהו מוזר? אישתך דופקת בדלת (סתם :-P)? לא משנה מה קורה, אל תילחץ. דבר שני: אל תרגיע אותה. אם אתה מרגיע אותה, זאת אומרת שיש סיבה להרגיע. כלומר יש סיבה להלחץ. תתייחס להכל כאילו זה קורה ברגיל. אפילו תצחק על זה. בקשר לזיקפה, נשים הרבה פעמים נלחצות מזה יותר מהגברים, כי הן חושבות שמשהו לא בסדר במה שהן עושות. אז להגיד: "וואו תקשיבי זה אף פעם לא קרה לי זה ממש מוזר!" – יכול להלחיץ אותה. לא צריך להצטדק, זה קרה לטובים שבנו. פשוט תמשיכו לחרמן אחד את השני ואולי תוסיפו קצת מתח עם משחק תפקידים קטן.

* גם אם היא דוגמנית על, היא יכולה לא להרגיש בנוח עם הגוף שלה ולהרגיש לא בנוח לחשוף אותו בפני מישהו זר בזמן סקס. זה ממש לא מובן מאליו שרותם סלע או אגם רודברג מרגישות הכי בטוחות בעצמן כשהן ערומות ליד מישהו שהן הולכות לשכב איתו. אפשר להחמיא לה, אפשר לגעת בה תוך כדי שאתה עושה מבט מלא בחשק, אפשר למשש לה את כל הגוף ולהראות לה שאתה אוהב אותו, ללחוש את הדברים הנכונים ברגע הנכון... אתה תבחר.
גם במידה ויש לה ביטחון, זה חשוב. לא סתם קוראים לדברים האלה "משחק מקדים". המילה משחק חשובה פה, כי אתם נכנסים לדמות כלשהי תוך כדי התהליך, ולפעמים גם להגיד את המובן מאליו זה חשוב להמשך. פשוט כי זה בעלילה שלכם.

* טיזינג, אתגר. אלו דברים מאוד חשובים לאיכות הסקס. חשוב לדעת לעשות אותם נכון.
למשל לנשק אותה ולהגיד לה שאתה בטוח שהיא יכולה לעשות דברים נפלאים אם היא תרצה. לעולם לא להגיד דברים: בוא נראה מה את שווה (אפילו לא בקול סקסי) כי זה מלחיץ ומעמיד בן אדם תחת מבחן ולא תחת אתגר. תמיד תגיד משהו חיובי: שאתה בטוח שהיא יכולה, ואתה בטוח שהיא טובה.
בנות, כנ"ל. המשפט "בוא נראה כמה אתה שווה" הלחיץ גם אותי בפעמים הראשונות ששמעתי את זה, וקצת הרס את הזרימה שלי בפנים – הוא מסיח דעת. מצאתי דרך להתמודד עם זה אחר כך – להגיד: "ממש גרוע", לחייך ולהמשיך כאילו כלום לא קרה. בשום פנים ואופן לא להחזיר לבחורה באותה השאלה. אז שניכם תיהיו "תחת מבחן", ומה עשיתם בזה?
טיזינג עושים תמיד בצורה חיובית.

* הטיזינג שלפני. טיזינג מתחיל הרבה לפני שהגעתם למיטה. הוא יכול להתחיל עוד מהטלפון או הסמס שאתם עושים אחד לשני לפני שאתם נפגשים. מכינים את המתח המיני לקראת השיא מאוחר יותר. לא צריך לתכנן כל פרט ופרט – זה מוציא את הכיף. צריך להכין את החשק שלכם אחד כלפי השני. החשק צריך להיות כל כך גדול, שאתם בקושי תוכלו להחזיק אותו בפנים כשתישארו לבד.
זה נכון גם לגבי סטוצים, יזיזים, סקס חד פעמי עם ידידה או כל דבר שאתם יכולים להעלות על הדעת.
יש כמה דרכים לעשות את זה: נגיעות סקסיות אחד בשני, רמיזות מיניות (לא הומוריסטיות אלא מפתות), לספר מה אתם מתכננים או רוצים לעשות אחד לשני עכשיו וכו'...

* להמנע משליליות. אם משהו מפריע, לא כדאי להגיד "את לא עושה את זה טוב", אלא "את יכולה לעשות יותר טוב" או "תעשי ככה או ככה". במקרים קיצוניים כמובן אפשר, בהנחה שהיא שיכורה או מסטולה והחליטה לבדוק אם נשיכות בזמן מציצה זה כיף.
זה כיף רק אם מי שנושכת זאת הבחורה השניה, שמלקקת לך את הצוואר בנתיים.
אם הבחורה לחוצה מהביצועים שלה, תגיד לה שכל מה שהיא תעשה יהיה טוב כל עוד היא רוצה לעשות את זה. אם למשל היא יודעת שהיו לך הרבה בחורות בעבר, היא יכולה לפתח חוסר ביטחון לגבי דברים מסויימים שהיא עושה כי היא תחשוב שאתה משווה אותה. היא יכולה לפחד שהיא לא יודעת לרדת טוב, או לא עושה דברים כלשהם שבחורות אחרות עשו. תסביר לה שמה שחשוב זה היא כאן ועכשיו, ותגרום לה לרצות לחקור עולמות חדשים פשוט כי היא רוצה בעצמה, וללא קשר לנסיון שלכם מהעבר.

עכשיו עוברות לי בראש כל כך הרבה סצנות מיניות מהעבר שאני מתקשה להתרכז. צריך לקחת כוס מים קרים לפני שאני ממשיך. ברגע כתיבת הפוסט, חברה שלי "בשיפוצים", אז כוס מים קרים זה בערך הדבר היחיד שנשאר לי לזיין.
הכוס מים קרים תרגיש ברירת מחדל עכשיו...

* דברים מרגשים, עושים את הסקס מרגש. ראיתם את הסרט "דיק וג'יין"? כשג'ים קארי וטיה ליאוני, בזמן יובש ארוך בחיי המין עושים סקס באוטו לאחר ששדדו חנות, הם עושים את הסקס הכי פרוע שהיה להם מזה שנים.
אני לא ממליץ לשדוד חנות כדי לשפר את חיי המין (אלא אם המוכרת או המוכר הוא חבר או חברה שלכם והסקס זה איתו/ה). אני אגיד את זה ככה: חבל שהבעלים של הבריכה שנמצאת ליד הבית שלי גידר אותה ככה שאי אפשר לפרוץ לתוכה בלילה.
לפחות יש לי בית קברות ליד ;-).
לא רק מקומות הזויים, אלא גם דברים שדורשים הרבה אנרגיה שאתם עושים לפני כן, יכולים לשפר את הסקס מאוד. בזמן שאחת האקסיות שלי למדה בטכניון , הייתי עוזר לה לפעמים עם מחשבים. כדי שזה לא יהיה משעמם, היינו מכניסים בכל הנושא הזה של "מורה תלמידה" קצת פן מיני. השיעורים יותר כייפיים וזה לא השפיע על הציון שלה לרעה לאור העובדה שהיא היתה מצטיינת קורס. אחר כך כמובן הסקס לא נראה כמו "פרס" או פעולה טכנית כלשהי, אלא המשיך ממה שעשינו קודם.
אפילו את הדברים הכי משעממים אפשר להפוך למשהו טיזרי אם עושים את זה נכון. אתם לא צריכים את ההסברים שלי מפני שהתשובות לכך נמצאות בתוך החשק שלכם לעשות טוב אחד לשני.

דבר חשוב נוסף: אם הסקס הוא לא במסגרת מערכת יחסים כלשהי, רצוי שלא תספרו את זה לאף אחד. תשאירו את זה כסוד שלכם. זה הרבה יותר שווה אם רק אתם יודעים את זה. חוץ מזה שישראל זאת מדינה קטנה (מי כמוני יודע). אז יש דברים שרצוי שרק הוא והיא ידעו, ואף אחד אחר לא.

אחד הרגעים שאני הכי אוהב בסקס, זה כששנינו נצמדים אחד לשני בלי שיש אפילו מרווח קטן ביננו.

דוגמה טובה לחוויה מינית מעשירה, אשר גרמה לבחורה להמשיך לחשוב עליה עד היום (הטקסט נכתב בדיוק כשזה קרה, תסתכלו על התאריך שהפוסט פורסם).
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?...ogcode=10601774
© כל הזכויות לתוכן עמוד זה שמורות לסניה ו
מצפה מארטיום להחזרת החתימה שלי D:

קרדיט לארטיום הרוסי המוכשר :]

פריצה של ארטיום:
נהורי: 1 - ערבים: 0

פרשתי 19.8.2010