קפוץ לתוכן

עספור סיקור - סוקר בלעדית לפורום

9 תגובות לנושא זה

#1 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 02:49 PM

סוקר בלעדית לפורום NWO!
סיקור שלישי שלי חבר'ה!

תמונה מפורסמת

"עספור" הינה סדרת פשע חדשה מבית "HOT". הסדרה מגלמת את סיפורם של ארבעה חברים ירושלמים, שמחליטים לעזוב את החיים הנורמליים כדי להתחיל לחיות את החיים בדרך שלהם. ארבעת החברים גרים בחווה נטושה באוטובוס ולא עובדים. רוצים לדעת עוד על הסדרה? קראו את ההמשך.

שפה
: עברית
תאריך עלייה מקורי לשידור: 7 במרץ 2010.
סוג: דרמה, מתח, פשע.
ימי שידור: א' - ה'.
ערוץ שידור: HOT3.
סה"כ פרקים לעונה: 50.
יוצרים: חנן סביון, גיא עמיר.
בימוי: רני סער.
שחקנים:
שלום מיכאלשווילי, עוז זהבי, גיא עמיר, חנן סביון, אפרת דור, דן שפירא, דנה פרידר, גלוריה בס קופילביץ,
נתן זהבי, נבו קמחי, אביב אלוש, עמוס תמם, אור בן מלך, אורי גבריאל, יגאל עדיקא, אוולין הגואל, פיני טבגר.

------------------------------------------------

"עספור" הינה סדרת פשע חדשה מבית "HOT", המשודרת בערוץ "HOT3" ונמצאת בעונתה הראשונה. הסדרה מגלמת את סיפורם של ארבעה חברים ירושלמים שמחליטים לעזוב את חייהם הרגילים, במטרה לחיות את חייהם כפי שהם רוצים. אין להם חשבון בנק, הם אינם משלמים מיסים והם מובטלים. כבר בפרק הראשון ניתן לראות את אורח חייהם. שני חברים, "קצר" ו-"ניוטון", הולכים ברחובות ירושלים וצובעים את פניהם בלכלוך, כדי ללכת לבית תמחוי ולהיראות עניים. הם מקבלים אוכל בחינם ולוקחים אותו לחווה, בהם גרים שני החברים האחרים שלהם. כך מתנהלים חייהם של ארבעת החברים, שמטרת חייהם היא להתנתק מהחיים הרגילים. המוטו שלהם הוא: "להתפרנס שחור, לעשן ירוק ולחשוב ורוד" ואת זה ניתן גם לראות בסדרה כולה.

תמונה מפורסמת
האוטובוס בו חיים ארבעת החברים.

לכל דמות יש אופי ושם משלה. לאחד מהחברים ניתן השם "קצר" וזאת מכיוון שהוא נוטה להתעצבן במהירות. "קצר" דתי מובהק, אך לא בגלל שהוא בחר בכך, אלא מכיוון שהוא נוהג לחבוש כיפה מאז שהיה בגן. הוא מתעמת לרוב עם אנשים במהירות והוא אוהד את קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. שמו של חבר אחר הוא מוטי אמויל, הבחור הבוגר והשקול ביותר בחבורה. הוא נוהג לקבל את ההחלטות ולקבוע מה יעשה כל אחד מהחברים. לפני היותו מובטל, מוטי טס להודו ושם פגש דמות אחרת שמככבת בסדרה בשם שיר. מוטי החליט שהוא אינו הולך לפי דבריו של אביו ולא רכש לעצמו מקצוע לחיים. החבר השלישי הוא "ניוטון". "ניוטון", או בשמו הפרטי מורלי, הוא בן דודו של "קצר" והוא נוהג ללוות אותו לכל מקום. מורלי הוא בנאדם ללא השכלה ובניגוד לחבריו, גם חוכמת הרחוב לא ניכרת עליו. הוא איש פשוט וחרדתי שאוהב תמיד לחשוב על העתיד ו-"לספור עד עשר" בכל מעשה שהוא עושה. החבר הרביעי בחבורה הוא איציק בנסולי. איציק הוא חברו הטוב ביותר של מוטי והוא הגבר של החבורה. תמיד תהיה לידו בחורה, אותה כבש ביופיו. איציק הוא החבר היחיד שיש לו עבודה: הוא עובד במוסך, שם גם הכיר את מוטי. את הכסף שלו מרוויח איציק בצורה לא חוקית, או כפי שנהוג לומר: "מרוויח את כספו בשחור". הוא מעביר מכוניות לא כשירות טסטים רק בשביל הכסף.

תמונה מפורסמת
ארבעת החברים. (מימן לשמאל: מוטי, "ניוטון", "קצר", איציק.)

העלילה עצמה מבוססת על חוב של מוטי לרשויות, בעקבות עבירת בנייה שביצע סבו ז"ל לפני מותו. סבא שלו היה מאפשר לקבלנים לשפוך את פסולתם בחווה, שלפי המרשמים של עיריית ירושלים היא שטח חקלאי סגור, מה שאוסר על שפיכת פסולת. החוב מצטבר ומצטבר ורק כאשר נודע למוטי עליו, הוא מגלה עד כמה הסכום גדול. הסכום של החוב הוא 750,321 שקלים, אותם חייב מוטי לעירייה בעקבות הגדלת קנסות. בפרק הראשון, נראה מוטי בעת טיולו בהודו, כאשר הוא פוגש בחורה ומתאהב בה. מוטי לא תיאר לעצמו שכמה שנים אחרי, היא תהיה דבר כל-כך מרכזי בחייו. מצידה האחר של העיר, חי איש בשנות ה-20 לחייו בשם עמית, אשר אביו בעליה של חברת ביטוח מצליחה בעיר, בעלת שם ו-וותק העונה לשם "פלד ביטוח". עמית רוצה להוכיח לאביו שהוא יכול לרשת את מקומו כמנכ"ל החברה והוא אף מנסה לרקום עסקה עם העירייה, עסקה שבסופו של דבר לא יוצאת לפועל. העירייה דוחה את חברת הביטוח ויום אחד, כאשר עמית מגיע לעירייה, הוא מגלה כי יש אדם בעיר בשם מוטי שיש לו חוב בסך 750,321 שקלים. עמית מחליט לברר בעצמו מי הוא האדם הזה. חברתו של עמית היא שיר, אותה בחורה אותה הכיר מוטי בהיותו בהודו. בדרך לאירוע משפחתי, מחליט עמית שהוא רוצה לפגוש את מוטי וחברתו מבינה שאותו מוטי זה האחד שבילה איתה בטיולה בהודו. רוצים לדעת איך יגיב עמית? רוצים לדעת מה יקרה עם החוב של מוטי בהמשך? רוצים לדעת מה מקור השם "עספור"? המשיכו לראות את הסדרה!

תמונה מפורסמת
שיר, חברתו של עמית והאחת שמוטי הכיר בהודו.

לסיכום, הסדרה "עספור" היא בהחלט סדרה מרתקת, מעניינית ומהנה לצפייה. הסיפור והעלילה מותחים מאוד ומציגים צד אחר של החברה של ימינו. לא כולם רוצים לחיות לפי "מירוץ החיים" ולא כולם רוצים לחיות לפי הסטנדרטים שמציבים החיים ואפשר לראות כי ניתן לחיות כך. ארבעת החברים באמת נכנסים לליבם של הצופים. ארבעת השחקנים הם: שלום מיכאלשווילי, אחד מחברי השליישיה הקומית "שלישיית מה קשור?", מגלם את דמותו של מוטי. עוז זהבי, שחקן צעיר ומבטיח, המגלם את דמותו של איציק. "קצר" ו-"ניטויון", בני הדודים בסדרה, שאותם מגלמים שני יוצרי הסדרה - חנן סביון וגיא עמיר. בסה"כ, הסדרה מרתקת ומומלצת מאוד לצפייה!

פורום הסידרה:
http://www.nwo.co.il...p?showforum=244
הסדרה באתר "הוט":
http://hot.ynet.co.i...,L-8116,00.html
טריילר הסדרה:

לקח לי הרבה זמן ליכתוב את הסיקור הזה!אז תגידו איך יצא.

יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

קרדיט לחתימה הענקית הזאתי ל SHAI UZUMAK!!

תמונה מפורסמת

People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not."-Dexter Morgan"

#2 e_k2010

משתמש כבוד ובעלים לשעבר

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 2,120 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 02:53 PM

בגט בפיתה כבר סיקר את הסדרה אבל השקעה מעולה אחי
מי שרוצה לעשות קצת כסף מלחיצת פרסומות מהאימייל
הירשמו לאתר הזה:
http://www.purecash.co.il/index.aspx?ref=22231
[size="3"][b][color="#0000FF"]תאשרו את החשבון שלכם באימייל וזה יתחיל לשלוח לכם אימיילים עם פרסומות
וגם על כל אדם שתפנו עם הכתובת שלכם תקבלו שקל ,כמו שאני מרוויח על הפניה שלכם

#3 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 02:58 PM

מההה אני לא מאמין איך לא שמתי לב באסההה
יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not."-Dexter Morgan"

#4 gilcohen

~בעלים בסתר~

• מנכ"ל
  • דרגותדרגותדרגותדרגותדרגותדרגות
  • 3,393 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 02:59 PM

סיקור טיפה ארוך ואני לא אוהב ארוכים אבל סיקור ממש טוב אחי [וקראתי אותו] :D

99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

ידוע באינטרנט - saske,gilcohen456.

3> Yuno

Posted Image

האתר של הקבוצה!

>>>CraZy-Sub<<<

Posted Image

#5 עדיי

משתמש מתחיל

• רשומים
  • דרגותדרגות
  • 141 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 03:14 PM

סיקור יפה ומושקע אחי תודה רבה ותודה גם על הפרקים

#6 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 03:37 PM

סיקרתי את זה כבר ובסיקור יחודי.
כי אצלך זה מועתק ברובו מפורום אחר.

Posted Image

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

Posted Image

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#7 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 03:40 PM

פחחחחחחחחח מה אחי כתבתי הכול לבד מה אתה מבלבל בשכל עלק העתקתי
וכבר אמרו לי שסיקרת לא שמתי לב פשוט
יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

#8 בגט בפיתה

המינימום המקסימלי

• בעלים
  • 3,436 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 03:48 PM

פשוט אני רואה התמונות- מסיקור בפורום אחר, אני רואה הרבה משפטים מפורום אחר....
ניראה אחרי זה אני יעשה השוואה יותר טובה כי עכשיו אני חייב לעוף

Posted Image

שיגעון
- - - - - - - - - - - -

Posted Image

- - - - - - - - - - - -
תקנון האתר , צוות ניהול , משוב ותמיכה

#9 eden ben david

מנהל ראשי

• מנהל ראשי
  • 5,861 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 04:03 PM

חחחח ברור שהמשפטים דומים הרי זה סיקור על אותה סידרה אפילו שלי ושלך יש בהן אותן משפטים או לפחות חלק
יום טוב לכם!!

תמונה מפורסמת

תמונה מפורסמת

#10 SuperDuper

אחראי פרוייקט 2011

• משתמש כבוד
  • דרגותדרגותדרגותדרגות
  • 1,693 הודעות

תאריך פרסום 12 אפריל 2010 - 04:19 PM

אחלה השקעה!
תודה רבה!

http://mofnim.co.cc/ref.php?id=6

ללחוץ זה ממש עוזר בבקשה!