Jump to content

- - - - -

Spyware Doctor + Serial תוכנת הניקוי הטובה ביותר

25 replies to this topic

#21 adam

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 87 posts

Posted 25 March 2011 - 06:29 PM

תודה

#22 NONE 2

משתמש מתקדם

• רשומים
  • PipPipPipPip
  • 1,262 posts

Posted 25 March 2011 - 07:31 PM

יאללה אמרת שהיא מומלצת נבדוק אותה סומך עליך....תודהה רבה אח'שלי:D

קרדיט לאיתי על שתי החתימות הנדירות האלה:)

פרוייקטים שלי:

משחקי הכס עונה 1 כל הפרקים *תרגום מובנה*

#23 orinag

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 1 posts

Posted 09 April 2011 - 07:45 PM

הצג הודעהshahar91, ב 31/05/10, בשעה 17:52, אמר/ה:

Spyware Doctor -תוכנה ניקוי תמונה מפורסמת תיאור: זוכה פרסים בגילוי ומחיקת ספייוור. Spyware Doctor הוא תוכנה מתקדמת להסרת אדוור וספיוור שתגלה ותנקה אלפי מזיקים אפשריים כמו: spyware, ad ware, keyloggers, trojans, spy ware cookies, trackware, spybots ועוד סוגי מלוואר אחרים מהמחשב שלך. Spyware Doctor זוכה בהרבה פרסים במחיקת ספייוור, יעילות שמגלה, מוחקת ומגנה על המחשב שלך מאלפי מזיקים אפשריים spyware, adware, trojans, keyloggers, spybots and tracking threats ועוד. כלי המחיקה של Spyware Doctor מאפשר לך להסיר, להתעלם או לשים בבידוד ספייוור מזוהה, בחינם בזמן גירסאת הניסיון. יש לו גם מערכת OnGuard שמשמשת כלי ל'חיסון' והגנה מפני מאות מזיקים חשאיים תוך כדי שאתה עובד. ע"י ביצוע של זיהוי מהיר בזמן העלאת הWindows אתה תוזהר עם רשימה של מזיקים שהתגלו. כמה תכונות מפתח של Spyware Doctor: *מגלה ומסיר פעולות נגועות כולל: spyware, adware ,Trojans, Keyloggers, (פריצות לדפדפנים) browser hijackers התחברות פירטית למודם שלכם, ומעקב אחר הקוקיס שלכם. *עידכונים חכמים בתדירות גבוהה לגילוי ושמירה מפני מזיקים חדשים ובנוסף מוסיף הגברה לSpyware Doctor. *סריקה כנגד Rookit. * טכנולוגייתסריקת העכביש (Spyder), טכנולוגייה ייחודית וחדישה רק לSpyware Doctor! (הוגשה בקשה לפטנט!). *יכולת זיהוי והסרה של ADS (מודעות ופירסומות מעצבנות). *תהליך הורג של תוכניות זדוניות כנגד הליבה במחשב (החלק במערכת ההפעלה המטפל בחמרה הבסיסית). *מגוון רחב של כלי סריקה מתוחכמים. *תכונת הOnGuard, מיועדת לתהליכים נמשכים כנגד מזיקים וכנגד שיוך (הגדרת סוג קובץ או סיומת כשייכים לתכנה מסוימת). *יכולת לשים בבידוד ולשחזר פרטים שזוהו כמזיקים. מערכת הפעלה: 2000 /xp/vista/windows 7 המלצה שלי! היא לדעתי התוכנה לניקוי המחשב מוירוסים ורגולות הכי טובה בעולם! היה לי פעם תוכנת ריגול במחשב פתחה לי כול 10 דקות אתר אינטרנט ובדקתי הרבה מאוד אנטי--וירוסים והרבה שאמרו שהם הכי טובים והם עדין לא הצליחו למחוק אותו, רק SpyDoctor הצליח הורדה: [ Hidden part. View original post. ]

הגבתי

#24 avishai122

משתמש חדש

• רשומים
  • Pip
  • 93 posts

Posted 27 May 2011 - 11:43 AM

תודה

קרדיט לי על החתימות המגניבות

מספר עובדות בזמן אמת:
1. אתה גולש עכשיו באינטרנט.
2. אתה גולש בפורום nwo.